Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Besedová Veronika
asistent@bvreality.sk
0918 263 511, 0905 834 198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na predaj starší dom 1182m2 Lazany okres Prievidza A1007

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Lazany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
125 m2
Typ stavby
Nepálená tehla
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
13.02.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 105 000,00 €
Besedová Veronika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 263 511, 0905 834 198

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária BV REAL ponúka na predaj starší vidiecky rodinný dom v pôvodnom stave s pozemkom o rozlohe 1185 m2 v obci Lazany okres Prievidza. 

Na pozemku sa nachádzajú 2 domy: novostavba (v zadnej časti pozemku) a vidiecka chalupa ( v prednej časti pozemku).

Je spravená nová kanalizačná prípojka k pripojeniu do novej kanalizačnej siete, samozrejmosťou sú všetky inžinierske siete ako voda, elektrika a plynová prípojka je v prednej časti pozemku.

Vpredu sa nachádza vidiecka chalupa (125 m 2) postavená z pálenej tehly. Pozostáva zo vstupnej chodby, menšej miestnosti,3 obytných miestností, kuchyne, špajze a kúpeľne. Z jednej miestnosti je umožnený vstup na povalu. Strecha je sedlová s čiastočne vymenenou strešnou krytinou. Túto sedlovú strechu, je možné zhodiť a spraviť krov na novo a tým pádom umožní presvetlenie podkrovia vikiermi alebo aj strešnými oknami. Nový krov umožní vybudovanie podkrovných izieb. V zadnej časti pozemku sa nachádza druhá nehnuteľnosť  - drobná stavba, ktorá je v počiatočnej fáze, je už pod strechou v zastavanej ploche 87m2. Jedná sa o dvojpodlažnú novostavbu rodinného domu. Sú osadené  plastové okná. Odpad je privedený k budúcej kúpeľni. Prízemie a podkrovie je možné dokončiť podľa vlastných predstáv. Výhodou nehnuteľnosti je veľký pozemok na ktorom sa nachádzajú stromčeky - jablone, hrozno, maliny, orech a višňa.

Pri nehnuteľnosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, ako je Obecný úrad, pošta, základná a materská škola, kultúrny dom, potraviny, cukráreň a miestna pizzeria.

Danú lokalitu je možné naplno využiť ako v lete, tak aj v zime. Cca 10 minút peši sa nachádza priehrada, ktorá ponúka možnosť rybolovu. Blízko, len pár minút od obce sú Bojnice zo známymi kúpeľmi, ZOO a Bojnickým zámkom. V zime sú možnosti ísť si zalyžovať do lyžiarskeho strediska Cigeľ, alebo Kľak. 

Starší vidiecky rodinný dom je možné využiť ako investičnú príležitosť, buď na bývanie, víkendový relax na dedine, alebo na prerobenie a ponúkanie do celoročného prenájmu .Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru 
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel. čísle 0918 263 511, mailom: asistent@bvreality.sk  alebo priamo v kancelárií BV REAL v Prievidza.

číslo zákazky A1007