Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
m2 m2
Doba úveru
8 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov

Predaj pozemkov - Kysak

Zoradiť

ADOMIS - Predám pekný pozemok č.5 uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,600m2, aj odpočet DPH,smerom na Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie.

Kysak, Kysak Arrow

Predám pekný pozemok č.2 uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,600m2,aj odpočet DPH,smerom na Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie.

Kysak, Kysak Arrow

ADOMIS - Predám pekný pozemok č.9 uprostred prírody na výstavbu chaty,600m2 chalupy, aj odpočet DPH,smerom na Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie.

Kysak, Kysak Arrow

ADOMIS - Predám pekný pozemok č.7 uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,761m2, aj odpočet DPH,smerom na Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie.

Kysak, Kysak Arrow

ADOMIS - Predám pekný pozemok č.8 uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,600m2,aj odpočet DPH,smerom na Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie.

Kysak, Kysak Arrow

ADOMIS - Predám pekný pozemok č.2 uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,600m2,aj odpočet DPH,smerom na Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie.

Kysak, Kysak Arrow

ADOMIS - Predám pekný pozemok č.4 uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,600m2,aj odpočet DPH,smerom na Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie.

Kysak, Kysak Arrow

ADOMIS - Predám pekný pozemok č.6 uprostred prírody na výstavbu chaty,chalupy,750m2, aj odpočet DPH,smerom na Detský tábor Kysak Brezie, Košice okolie.

Kysak, Kysak Arrow