Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jana Mojžišová
mojzisova@diamondreality.sk
0947 941 256

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - KRUPINA

Typ
Predaj
Mesto
Krupina
Ulica
nema
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Celková plocha
110 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
20.02.2023
Aktualizované
27.05.2023
Jana Mojžišová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0947 941 256

Popis nehnutelnosti

Diamond Reality Zvolen Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v pôvodnom stave.

Rodinný dom a pozemok o rozlohe 601 m2 sa nachádza na ulici Zvolenská cesta v širšom centre mesta Krupina - okres Krupina.
Rodinný dom je z časti podpivničený. Na pozemku sa nachádza samostatná garáž a pozemok je rovinatý. Strecha domu, je šikmá a dom je v osobnom vlastníctve.

Tento rodinný dom sa dá obnoviť na veľmi príjemné bývanie . Výhodou sú dobrí susedia a krásna oklolitá príroda okolo domu.

Dispozičné riešenie:

Prízemie: , schody, chodba, kuchyňa so špajzou, kúpeľna s wc, obývacia miestnosť a spálňa.


Základná charakteristika:

- pozemok o rozlohe - 601M2

- vhodný na trvalé bývanie

- strecha - škridla

- drevené okná

- samostatná garáž o rozlohe - 17,5M2

- veľká záhrada

- osobné vlastníctvo

- hotovosť/ hypotekárny úver

Naše služby zahŕňajú Diamond Reality balíček - pomocou ktorého Vám zabezpečíme všetko potrebné ku kúpe, vrátene profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovdzanie nehnuteľnosti.
Ak máte záujem o kúpu, prípadne potrebujete viac informácii, kontaktujte ma na t.č. 0947 941 256 a na mojzisova@diamondreality.sk