Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Staviame

Krásna a hlavne vaša: Obývacia izba pod holým nebom

Redakcia Predajprenajom.sk - 28.10.2020 - 1203
Život sa zmenil a niektoré opatrenia nás donútili zabudnúť na zahraničné dovolenky a odpočinok mimo nášho domova. A ani s kaviarňami, v ktorých sme si vychutnali nielen dobrú kávičku, ale aj spoločnosť najbližších, to nevyzerá príliš ružovo. Terasa v blízkosti vášho domu by preto mohla byť riešenie.

A my máme pre vás zopár tipov, ktoré by vám jej stavbu mohli zjednodušiť.

Kvalitná dlažba na terasu

Rozhodli ste sa, že si svoju oázu pokoja a harmónie vytvoríte u vás doma na dvore? V tom prípade budete potrebovať základ z odolných materiálov. A verte tomu, že najlepším riešením bude špeciálna dlažba na terasu. Prečo?

Dlažba na terasu vám vo vonkajšom prostredí vytvorí ideálne podmienky na relax. Zaujme vás krásnym dizajnom, ktorý ale nie je jedinou výhodou, pre ktorú by ste si ho mali zvoliť. Terasová dlažba je mrazuvzdorná, čo určite oceníte už o niekoľko týždňov.

Disponuje aj nízkou nasiakavosťou, počas celej doby používania si zachováva svoju farbu, je protišmyková a odolná voči lomu. A to všetko pri jej minimálne dvojcentimetrovej hrúbke. Dá sa pokladať aj na rektifikačné terče, čo zvládnete aj bez odbornej pomoci.

Atraktívna zámková dlažba

Pokiaľ je vaša záhrada špecifická a terén viac členený, možno sa vám na jeho zdokonalenie a plnohodnotné využitie hodí viac originálna zámková dlažba. Pomôžu vám s vymedzením chodníkov, schodov, alebo exteriérovej dlažby na terasu či do záhrady.

Ako podklad pre altánok, záhradný prístrešok alebo ohraničenie domu, môže byť aj univerzálna zámková dlažba riešením, ktoré sa vám oplatí využiť. Je mimoriadne krásna, ale rovnako odolná a takmer bezúdržbová, čo v exteriéri určite oceníte. Tak si všetko dopredu naplánujte a zvážte jeden z týchto materiálov, s ktorým budete rozhodne spokojní.

Zdroj obrázka:archideaphoto/Shutterstock.com