Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ ROZOSTANÝ DOM V OBCI KRÁĽOVCE

Typ
Predaj
Mesto
Kráľovce
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
260 m2
Celková plocha
980 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
27.04.2021
Aktualizované
08.06.2022
Cena 220 000,00 €
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj krásny pozemok s rozostavaným rodinným domom v perfektnom prostredí len 10km od Košíc v obci Kráľovce.

>>>VIDEOOBHLIADKU domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/n6UnvlufCX4

>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=Y23BMupaFyx

Ak už hľadáte miesto, kde by ste sa mohli začať budovať, tak natrafíte na veľmi slabú ponuku pozemkov v blízkom okolí Košíc a za vysoké sumy. Ale dnes mám pre vás ponuku, kde vám neponúkam len veľký pozemok, ideálny na stavbu rodinného domu. Ponúkam vám krásny pozemok s výmerou 980m² už s rozostavaným rodinným domom. Tento dom je možné vďaka svojej veľkej úžitkovej výmere (260m²) rozdeliť na 2 bytové jednotky, z ktorých môže byť každá úplne samostatná s vlastným vchodom.

Dispozícia: Prízemie: garáž, technická miestnosť, chodba, samostatné WC, kúpeľňa, 4x izba, z ktorej jednu môžete prerobiť na kuchyňu

1. poschodie: samostatný vchod, chodba, samostatné WC, kúpeľňa, 2x izba, obývačka s kuchyňou, práčovňa/komora

Nejde len o obyčajnú hrubú stavbu, ale prepracovaný projekt, ktorého cieľom bolo dosiahnuť čo najnižšie náklady na bývanie a tak je dom postavený z kvalitných materiálov. Dom je postavený na základovej platni, ktorá eliminuje tzv. sadanie ktorejkoľvek časti domu a zateplenie základov znemožňuje vznik tepelných mostov. Vápennopieskové tehly sú materiálom, z ktorého je celý dom postavený a svojími vlastnosťami sú tieto tehly veľmi pevným a kvalitným materiálom, ktorý po zateplení urobí z domu dom pasívny. Strecha je rovná s odvedením daždovej vody mimo pozemok a tak vás neprekvapí ani najväčší dážď. Jedná sa o uzavretú hrubú stavbu a teda je uzavretá oknami s izolačným trojskom a predprípravou na všetky moderné vymoženosti, ako podlahové kúrenie, tepelné čerpadlo, či solárne panely. Všetko je však vo vašej réžií a vy si tak môžete dokončiť svoj vlastný domov.

Dom je postavený na mierne svahovitom pozemku s výmerou až 980m² a jeho sklon vám priam ponúka možnosť realizácie zaujímavej záhradnej architektúry. Navyše priestor za pozemkom je neuveriteľný, pretože ho pokrývajú lúky a lesy, a vy sa tak môžete každý deň vybrať so psami na prechádzku alebo na cyklotúru. Ulica, na ktorej je dom postavený, patrí v Kráľovciach medzi najlepšie a najnovšie, pretože sú tu postavené len nové domy s výbornými susedmi.

Obec Kráľovce sa nachádza len 10km od Košíc a po diaľnici D1 to máte naozaj za 10-15 minút do mesta. Taktiež diaľnica spája aj dve najväčšie mestá na východe a preto môže byť táto nehnuteľnosť zaujímavá aj pre prešovčanov. V obci sa nachádza naozaj všetko dôležité, ako napríklad škôlka, ZŠ, 2x potraviny, pošta a samozrejme autobusové spojenie s Košicami a Prešovom.

Už len samotná lokalita v kľudnom prostredí s lúkami za chrbtom bude veľkým lákadlom, navyše ak to spojíme s rýchlou dostuponosťou do Košíc, tak nemáte nadčím rozmýšľať. Dom si dokončíte podľa vlastných požiadaviek a vďaka doteraz kvalitnej výstavbe už nebudete musieť riešiť opravy, alebo sa báť nejakých problémov. So 6 izbami, 2 kúpeľnami, 2 WC, obývačkou a kuchyňou, asi v okolí nenájdete väčší dom.

Cena pozemku s rozostavaným domom je 220 000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Skúste si prepočítať aktuálne ceny pozemkov a prirátajte k nemu tento veľký rodinný dom..Ponuka to je priam úžasná. Preto ak vás táto ponuka zaujala, pokojne mi zavolajte na číslo 0911 337 969 a rád vám ho ukážem osobne.