Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj veľký 2 izb.byt s balkónom a pekným výhľadom na Kováčovej

Typ
Predaj
Okres
Zvolen
Mesto
Kováčová
Ulica
Slnečná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
21.02.2023
Aktualizované
09.05.2023
Cena 0,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Predávame veľký čiastočne prerobený 2 izbový byt s balkónom, s pekným výhľadom v kúpeľnom mestečku Kováčová pri Zvolene. Byt sa nachádza na 5 poschodí / z 8 / s výťahom v tichej kľudnej ulici. Byt o úžitkovej výmere 64 m2 pozostáva zo vstupnej chodby , samost.WC , kúpeľne, kuchyne , špajza a 2 izieb .Do kuchyne sa dá vojsť z chodby ako aj z izby. Dispozícia bytu dáva výbornú možnosť aj na prerobenie bytu na 3 izbový pričom aj novovytvorená menšia izba bude mať okno. Na prízemí bytovky je murovaná pivnica. V byte bolo vybudované murované jadro a boli vymenené okná .V murovanom jadre bol položený obklad ,dlažba a osadený sprchovací kút s novou sanitou. Inak je byt v pôvodnom stave čo je výhoda na prerobenie si bytu podľa vlastných predstáv. Bytovka je zateplená a s veľmi dobrou starostlivosťou. Bola zrekonštruovaná a zateplená aj strecha a nová kabínka výťahu. Energetický certifikát nebol dodaný . O upratovanie spoločných priestorov sa stará firma . Bytovka sa nachádza vo veľmi peknom prostredí . Kováčová je známa najmä svojim kúpaliskovým rezortom a liečebnými zariadeniami. V blízkosti sú veľmi dobré možnosti na športovo rekreačné vyžitie , blízkosť lesa. V cene je zahrnutý kompletný náklad sprostredkovateľskej činnosti vrátane právnych a správnych poplatkov predávanej nehnutelnosti. V prípade záujmu zabezpečíme finančný servis na vybavenie hypotéky na kúpu nehnuteľnosti. Byt je kúpou ihneď voľný.