Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na prenájom tehlový 3-izbový byt, Park Duklianskych obetí, Sever, Košice I

Sever + Podhradová, Park Duklianskych Obetí Arrow

ADOMIS - prenájom apartmán, Hlavná ulica, PARKING, Košice Staré mesto

Staré Mesto - Centrum, Hlavná Arrow

ADOMIS - dlhodobý prenájom 3-izbového bytu s loggiou po rekonštrukcii, Kpt.Nálepku, Kuzmányho sídlisko - Košice Staré mesto

Staré Mesto - Centrum, Kpt.Nálepku Arrow

Na prenájom trojizbový byt , Tr. SNP, Košice-Západ

Košice Západ - Terasa, Trieda SNP Arrow

Na prenájom 3 izbový byt kompletne zariadený, Srbská, Košice - Juh

Juh, Srbská Arrow