Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viktória Belásová
belasova@diamondreality.sk
0918 646 208

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENAJATÉ/NA PRENÁJOM 1 IZBOVÝ BYT, Košice, KVP

Typ
Prenájom
Okres
Košice II
Ulica
Húskova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
41 m2
Celková plocha
41 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
12.05.2022
Aktualizované
24.05.2022
Cena 400,00 €/mes.
Ing. Viktória Belásová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0918 646 208

Popis nehnutelnosti

PRENAJATÉ / Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality vám ponúkajú na prenájom 1 izbový byt na sídlisku KVP na Húskovej ulici.

Samotný byt má výmeru 41m2 a nachádza sa na 1. poschodí v zateplenom bytovom dome. Dispozične je veľmi šikovne riešený a člení sa na vstupnú chodbu odkiaľ sa vchádza do samostatného WC a kúpeľne, následne prejdeme do priestrannej izby ktorá môže byť obývačkou a zároveň je tam dostatok miesta aj na posteľ a z obývacej izby prejdeme do kuchyne. Súčasťou bytu je aj veľká 6m loggia, komplet zateplená s vonkajšími roletami. Byt je v zachovalom pôvodnom stave a prenajíma sa kompletne zariadený.

Výhodou bytu je perfektná lokalita, nachádza sa v časti sídliska kde je kompletná občianska vybavenosť a len na skok od bytu sa ocitnete v prírode kde si môžete oddýchnuť pri prechádzke.


Je ihneď voľný k nasťahovaniu

Cena prenájmu : 400 eur/mesiac

Depozit: 400 eur


Ak sa Vám tento byt páči zavolajte mi na číslo 0918 646 208 a dohodnite si obhliadku.

Kosice, Košice, prenájom, 1. izb. byt, 1 izbový byt,