Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ: NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE, KLIMKOVIČOVA UL., KVP

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Celková plocha
72 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
25.03.2022
Aktualizované
02.08.2022
Cena 295 000,00 €
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÉ: Diamond Reality vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe na Sídlisku KVP.

Nie je žiadnym tajomstvom, že novostavby sú pre mnohých ľudí veľmí lákavé a výhod je hneď niekoľko. Jedným z prvých je vek výstavby. Tento developerský projekt sa staval vo viacerých etapách a táto konkrétna etapa bola kolaudovaná v roku 2018. Celý developerský projekt je situovaný v tichej časti sídliska KVP. Ako môžete vidieť, nejde o predpredaj bytu alebo stav holobytu, ale dokončený 3 izbový byt, do ktorého sa môžete okamžite nasťahovať.
Samotný byt disponuje podlahovou plochou 72m², ale to nie je všetko, čo vám tento byt ponúka. Pozdĺž celého bytu je prekrásna 7m² terasa, orientovaná na východ. Každé ráno si vychutnáte východ slnka ponad kopce a počas dňa vám príjemne svieti slnko v celom byte, pretože je orientovaný na východ a západ.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby a samostatného WC, kuchynskej linky v tvare U so vstavanými spotrebičmi, obývačky, ktorá je prepojená spolu s kuchynskou a jedálenskou časťou. Táto denná časť je veľká 30m² a rozhodne tu budete tráviť najviac času. Zvyšok bytu pozostáva z hlavnej spálne so vstavanou skriňou, z ktorej je spolu s obývačkou východ na spomínanú terasu. Poslednými časťami bytu je kúpeľňa s vaňou a detská izba, orientovaná na západ ako jediná z bytu.
Celý byt je zariadený a dokončený v príjemných neutrálnych farbách a tak rozhodne bude pasovať väčšine z vás. Na zemi sú položené vinylové podlahy s izoláciou, v kuchyni sú všetky elektrospotrebiče zn. Bosch. Byt sa nachádza na 4. poschodí bytového domu so štyrmi bytmi na poschodí. K bytu prislúcha ajvonkajšie parkovacie miesto a veľkou výhodou je aj 5 metrová pivnica, ktorá sa nachádza rovno pri parkovacom mieste, takže ťažké veci môžete presunúť z auta priamo do pivničnej kobky.
Výborná občianska vybavenosť, len na skok sú k dispozícii potraviny LIDL a Poliklinika, MŠ a ZŠ.

Mesačné náklady sa pohybujú okolo 130 eur. Cena tejto zaujímavej nehnuteľnosti je 296 000 eur vrátane odmeny a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím Ing. Vladimíra Koscelanského na tel. č. 0903 302 483 alebo na mail: koscelansky@diamondreality.sk