Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
309 009 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ! Na predaj veľký 4 izbový byt na ulici Kalinovská, Košice - Dargovských hrdinov

Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
Kalinovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
92 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
22.11.2019
Aktualizované
26.03.2020
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÉ! Na predaj veľký 4 izbový byt na ulici Kalinovská, Košice - Dargovských hrdinov. Celková plocha vrátane lodžie je 99 m2. Samotný byt má úžitkovú plochu 92 m2 a lodžia má 7 m2. Stav nehnuteľnosti: po rekonštrukcii s klimatizáciou.


Skopírovaním tohto linku si môžete pozrieť virtuálnu prehliadku bytu: https://my.matterport.com/show/?m=W74ZoKFyqEG


Energetický certifikát: Nemá. Konštrukcia: Panelová / Železobetónová. Zariadený. Kúpeľňa: bytové jadro - murované, klasická vaňa, umývadlo, keramické obklady. Podlahy: Plávajúce podlahy, Dlažba keramická. Okná: Plastové okná. Kuchyňa: Zánovná kuch. linka, Sporák - elektrický, Chladnička. Dopravné spojenie: MHD, Príjazd osobným autom, Príjazd nákladným autom. Vybavenie bytu: Lodžia, Veľká predsieň, Internet, Výťah, Bezpečnostné dvere. Parkovanie: verejné parkovanie. Orientácia: Severovýchod / Juhozápad. Umiestnenie: Panelový bytový dom je zateplený a zrekonštruovaný. Stupačky - nové, výťah - nový. Vedľajšie priestory: Pivnica, Kočikáreň, Komora na chodbe. Okolité priestranstvo: Sídlisko. Služby: MŠ, ZŠ, Lekár, Pošta, Banka, Obchodný dom, Obchod, Športovisko, Zastávka MHD. Elektrické pripojenie: 230 V. Kanalizácia: Verejná kanalizácia. Vodný zdroj: Verejný vodovod. Plyn: Zemný plyn. Mesačný nájom: 140. Poschodie: 1/8. Počet miestností: 4. Počet podlaží: 8. Počet kúpeľní: 1. Počet WC: 1 Plocha komory: 1 m2. Plocha lodžie: 7 m2.


Cena 139.990 eur vrátane kompletného právneho servisu a provízie pre RK.


V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím Ing. Vladimíra Koscelanského na č. tel. 0903 302 483 .