Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 2-izbový byt, Košice - Dargovských hrdinov, ulica Dvorkinova

Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
Dvorkinova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
58 m2
Celková plocha
58 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
04.10.2022
Aktualizované
22.11.2022
Cena 132 999,00 €
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Na predaj ponúkame dvojizbový byt na ulici Dvorkinova, Košice – Dargovských hrdinov. Byt má úžitkovú plochu 58 m2 a k dispozícii má LODŽIU aj PIVNICU. Byt nachádzajúci sa na 6/8 poschodí je v pôvodnom stave s plastovými oknami a plávajúcimi podlahami. Jadro bytu je umakartové, elektroinštalácia je pôvodná. Náklady na bývanie sú cca 180 eur/mesačne - zálohové platby správcovi + elektrina a plyn. Orientácia miestností bytu obývačka a ďalšia izba na Juh, kuchyňa je orientovaná na Západ. Byt je bez hypotéky. Bytový dom je bezbariérový a je zateplený. V bytovom dome bývajú len bezproblémoví obyvatelia. V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť (obchody, banky, školy, škôlky, zastávky MHD, pošta a pod.) a bezproblémové parkovanie.
Byt je bez ťarchy, je voľný a okamžite k dispozícii novému majiteľovi.
Pri bytovom dome je dostatok parkovacích miest. Viac foto nájdete na stránke našej realitnej kancelárie Diamond Reality. Cena bytu je 132.999,-eur. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím Ing. Vladimíra Koscelanského na tel. č. 0903 302 483 alebo na mail: koscelansky@diamondreality.sk