Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Lucia Luptáková
luptakova@diamondreality.sk
0905 644 936

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 1,5 izb. pražský byt s lodžiou, Dargovských hrdinov – Buzulucká ul., Košice III.

Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
Buzulucká
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Celková plocha
40 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
11.04.2022
Aktualizované
30.04.2022
Cena 134 990,00 €
Ing. Lucia Luptáková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 644 936

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj pekný zrekonštruovaný 1 a pol izbový byt Pražského typu, s veľkou lodžiou, na ulici Buzulucká, Dargovských hrdinov, Košice III.
Byt sa nachádza na 1 poschodí z 8 a orientovaný je smerom na západ.
Výmera bytu je 40m2 + 8 m zasklená lodžia, prislúcha k nemu kumbál nachádzajúci sa pred bytom a pivnica.
Tento pražský typ bytu je často vyhľadávaný hlavne kvôli jeho potenciálu v ľubovoľných stavebných resp. dispozičných úpravách a to vďaka neexistencii nosných priečok.
Vďaka jeho veľkorysej výmere je tento typ jednoizbových bytov najvyhĺadávanejší.
Byt je po rekonštrukcii, ktorá zahŕňa: zmenu dispozície a murované jadro, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažbu v kúpeľni spojenej s WC, sadrokartónové stropy v kuchyni a bezpečnostné dvere. Kuchynská linka je zánovná a elektrika pôvodná.
Bytový dom je zateplený a spoločné priestory boli kompletne zrekonštruované
Výhodou je vynikajúca občianska vybavenosť a veľkým BONUSOM bezprostredná blízkosť prírodného areálu LESOPARK, ktorý je obľúbeným športovým a vychádzkovým cieľom mnohých Košičanov
Cena nehnuteľnosti je 134 990 Eur vrátane provízie. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotékou prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu.
Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti ma kontaktujte prosím tel. č. 0905 644 936