Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Patrik Janok, RSc.
janok@diamondreality.sk
0905 513 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÉ ! Pozemok 500 m2, Červený breh, Košice

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Malinová
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
500 m2
Pridané
14.02.2023
Aktualizované
22.02.2023
Cena 1,00 €
Mgr. Patrik Janok, RSc. Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 513 697

Popis nehnutelnosti

Mgr. Patrik Janok, RSc. a Diamond Reality Vám ponúka na predaj ďalší lukratívny pozemok na Červenom brehu v Košiciach.
Pýtate sa, kde sa Červený breh nachádza? Je to oblasť vedľa botanickej záhrady, nad bývalým detským domovom. Táto oblasť je nazývaná aj "Beverly Hills" v Košiciach.
Pozemok s rozlohou 500 m2 je priamo na Malinovej ulici. Medzi pozemkom a Malinovou ulicou je výškový rozdiel, nie je teda momentálne možný vjazd priamo na pozemok. Na pozemku je prípojka plynu, verejný vodovod, elektrina a kanalizácia na ulici.
Na pozemku sa nachádza maringotka, ktorá môže počas výstavby RD slúžiť ako náraďovňa na stavenisku.
Provízia realitnej kancelárie, rezervačná zmluva, kúpna zmluva, návrh na vklad na nového majiteľa spolu 2700 eur už sú zahrnuté v cene.
Obhliadkou a bezpečným procesom kúpy tejto nehnuteľnosti Vás bude sprevádzať vždy dobre naladený certifikovaný realitný maklér Mgr. Patrik Janok ,RSc .
Volajte ihneď, kedykoľvek m.0905513697
janok@diamondreality.sk
viac na : patrikjanok.sk