Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jaroslav Ičo
ico@diamondreality.sk
0905991106

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na Kavečianskej ulici, Košice - Sever

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Kavečianska cesta
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
168 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
14.11.2022
Aktualizované
29.11.2022
Cena 309 000,00 €
Mgr. Jaroslav Ičo Diamond Reality

Popis nehnutelnosti

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj rodinný dom (1970) v pôvodnom stave vo vyhľadávanej lokalite na Kavečianskej ulici v Košiciach. Výnimočná poloha domu ponúka krásny výhľad na široké okolie. Pozemok je o výmere cca 400 m2. Užitková plocha domu je 168 m2. Dom je podpivničený s dvoma nadzemnými podlažiami. Na prízemí sa nachádza vstupná miestnosť, chodba, z ktorej sa vstupuje do samostatnej obývačky a kuchyne. Ďalej je tam komora a kúpeľňa s toaletou. Na poschodí sú 4 izby, z ktorých dve sú prepojené balkónom. Pred domom je pristavaná druhá garáž a za domom prístavba. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom. Dom je napojený na obecný vodovod, plynovod, kanalizáciu. K dispozícii su dve garáže.