Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kristína Huliaková
huliakova@diamondreality.sk
0903 705 351

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S BALKÓNOM

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Kustrová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Celková plocha
55 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
17.09.2022
Aktualizované
16.02.2023
Kristína Huliaková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 705 351

Popis nehnutelnosti

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj 2 izbový tehlový byt s balkónom v širšom centre mesta.
Pozrite si VIDEOOBHLIADKU bytu skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/E9ZMQwkP1yw
O NEHNUTEĽNOSTI
Tento 2 izbový byt sa nachádza na Kustrovej ulici a prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu elektroinštalácie (okrem spálne), vymúrovanie bytového jadra, výmenu podláh a kuchynskej linky za novú. Kuchynská linka bola vyrobená na mieru pred 2 rokmi a je plne vybavená vstavanými spotrebičmi. Spálňa je v pôvodnom stave, a umožňuje novému majiteľovi si ju zrekonštruovať podľa vlastných predstáv.

O BYTE V SKRATKE
- 2 izbový byt s balkónom
- tehlový bytový dom
- 5.poschodie
- čiastočná reškontrukcia (spálňa je v pôvodnom stave)
- rozloha bytu 53 m2 + 2 m2 pivnica + balkón

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, spálne, kuchyne, samostatného wc a obývačky prepojenej s kuchyňou s výstupom na balkón. Byt je orientovaný na sever, do pokojnej časti s výhľadom do parku.
K bytu prislúcha aj pivnica.

BYTOVÝ DOM
Bytový dom je postavený z tehly. Prešiel kompletnou obnovou, a to výmenou vstupnej brány, výťahu, strechy a zateplením.

OKOLIE A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ
Nehnuteľnosť sa nachádza v mestskej časti Košice - Sever, na Kustrovej ulici. Od Hlavnej ulice je byt vzdialený približne 15 minút pešou chôdzou.

V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť od materských škôl až po univerzity, potraviny, lekárske strediská a polikliniky a tiež aj športový komplex OÁZA. Nakoľko sme od centra len niekoľko minút, akúkoľvek službu, reštauráciu alebo obchod budete mať vždy po ruke. Zo zastávky Tomášikova vzdialenej 1 minútu od bytového domu sa dostanete kam budete v rámci Košíc potrebovať.

VÝHODY TOHTO BYTU
LOKALITA - Výhodou tejto lokality je kombinácia blízkosti centra mesta a obklopenosť zeleňou, parkmi, a prírodou.
INVESTÍCIA - Byty v tejto časti sa prenajímajú bezproblémovo, najmä zahraničným študentom, kedže sme od Veterinárnej univerzity len niekoľko minút.
PREDAJ V BUDÚCNOSTI - Najväčší potenciál na predaj majú nehnuteľnosti nachádzajúce sa v mestskej časti Sever a Staré mesto.
TEHLOVÝ BYTOVÝ DOM - Dlhá a rokmi overená životnosť, požiarna odolnosť, optimálne vnútorné prostredie, vynikajúce tepelno-technické a zvukovoizolačné vlastnosti.

Cena nehnuteľnosti je vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.

Kúpu je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi pomôžeme.

Osobnú obhliadku, kde Vás nehnuteľnosťou prevediem si dohodnite na tel. č. 0903 705 351.