Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 195 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kristína Huliaková
huliakova@diamondreality.sk
0903 705 351

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S BALKÓNOM

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Kustrová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Celková plocha
55 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
17.09.2022
Aktualizované
15.11.2022
Cena 162 990,00 €
Kristína Huliaková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 705 351

Popis nehnutelnosti

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj 2 izbový tehlový byt s balkónom v širšom centre mesta.
Pozrite si VIDEOOBHLIADKU bytu skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/E9ZMQwkP1yw
O NEHNUTEĽNOSTI
Tento 2 izbový byt sa nachádza na Kustrovej ulici a prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu elektroinštalácie (okrem spálne), vymúrovanie bytového jadra, výmenu podláh a kuchynskej linky za novú. Kuchynská linka bola vyrobená na mieru pred 2 rokmi a je plne vybavená vstavanými spotrebičmi. Spálňa je v pôvodnom stave, a umožňuje novému majiteľovi si ju zrekonštruovať podľa vlastných predstáv.

O BYTE V SKRATKE
- 2 izbový byt s balkónom
- tehlový bytový dom
- 5.poschodie
- čiastočná reškontrukcia (spálňa je v pôvodnom stave)
- rozloha bytu 53 m2 + 2 m2 pivnica + balkón

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, spálne, kuchyne, samostatného wc a obývačky prepojenej s kuchyňou s výstupom na balkón. Byt je orientovaný na sever, do pokojnej časti s výhľadom do parku.
K bytu prislúcha aj pivnica.

BYTOVÝ DOM
Bytový dom je postavený z tehly. Prešiel kompletnou obnovou, a to výmenou vstupnej brány, výťahu, strechy a zateplením.

OKOLIE A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ
Nehnuteľnosť sa nachádza v mestskej časti Košice - Sever, na Kustrovej ulici. Od Hlavnej ulice je byt vzdialený približne 15 minút pešou chôdzou.

V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť od materských škôl až po univerzity, potraviny, lekárske strediská a polikliniky a tiež aj športový komplex OÁZA. Nakoľko sme od centra len niekoľko minút, akúkoľvek službu, reštauráciu alebo obchod budete mať vždy po ruke. Zo zastávky Tomášikova vzdialenej 1 minútu od bytového domu sa dostanete kam budete v rámci Košíc potrebovať.

VÝHODY TOHTO BYTU
LOKALITA - Výhodou tejto lokality je kombinácia blízkosti centra mesta a obklopenosť zeleňou, parkmi, a prírodou.
INVESTÍCIA - Byty v tejto časti sa prenajímajú bezproblémovo, najmä zahraničným študentom, kedže sme od Veterinárnej univerzity len niekoľko minút.
PREDAJ V BUDÚCNOSTI - Najväčší potenciál na predaj majú nehnuteľnosti nachádzajúce sa v mestskej časti Sever a Staré mesto.
TEHLOVÝ BYTOVÝ DOM - Dlhá a rokmi overená životnosť, požiarna odolnosť, optimálne vnútorné prostredie, vynikajúce tepelno-technické a zvukovoizolačné vlastnosti.

Cena nehnuteľnosti je 162.990€ vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.

Kúpu je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi pomôžeme.

Osobnú obhliadku, kde Vás nehnuteľnosťou prevediem si dohodnite na tel. č. 0903 705 351.