Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 935 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PRENÁJOM OBCHODNÉ PRIESTORY | MYSLAVA | KOŠICE

Typ
Prenájom
Okres
Košice II
Mesto
Myslava
Ulica
Myslavská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
750 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
14.11.2023
Aktualizované
30.11.2023
Cena 1 500,00 €/mes.
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na prenájom obchodné priestory na hlavnom ťahu v mestskej časti Košice - Myslava

Tento objekt sa nachádza na hlavnej ceste v mestskej časti Košice - Myslava a tak je každému na očiach a do budúcna sa tu ponúka viacero skvelých využití.

Jedná sa o tehlovú budovu postavenú v roku 1971 a dnes slúži ako prevádzka reštaurácie. Hlavná obchodná časť disponuje dvoma hlavnými miestnosťami o celkovej výmere 150m2 a zázemie má cca 600m2. V zázemí nájdete viacero skladových či kancelárskych miestností, ktoré sa dajú využiť. Aj napriek tomu, že tento priestor bol posledné roky využívaný ako reštaurácia a je možné v tomto podnikaní pokračovať, je veľkosť priestoru ideálna na akýkoľvek typ prevádzky. Priestory vrátane kuchyne budú kompletne vypratané a vy môžete okamžite začať realizovať svoje sny. Či už tu budete prevádzkovať predajňu, svadby, fitness, kreativite sa medze nekladú. K priestoru patrí aj parkovisko a vyše 70metrová terasa.

Cene prenájmu : 1500 eur (+ média)
Priestor je k dispozícii od 1.1.2024
Depozit: 2 mesačný
Ak vás ponuka zaujala, budem rád keď mi zavoláte na číslo 0911 337 969.