Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
354 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3-izbový byt, Kežmarská, Terasa, Košice II

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Kežmarská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
15.07.2020
Aktualizované
21.07.2020
Cena 149 900,00 €
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj veľmi pekný 3-izbový byt so 6 m loggiou na ulici Kežmarskej v mestskej časti Košice - Západ. Byt o úžitkovej výmere 69 m2 sa nachádza na 2. poschodí zo 7. K bytu patrí komora na chodbe.


Byt bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2017. Plastové okná menené v roku 2015 a kvalitné vchodové bezpečnostné dvere ADLO (trieda 4) menené koncom roka 2019. Pri rekonštrukcii boli použité kvalitné materiály.


Bytový dom je zrekonštruovaný a zateplený, bola vymenená brána, schránky, výťah a stúpacie rozvody. Ukazovateľ integrovanej energetickej hospodárnosti z energetického certifikátu: "C".


Možnosť predaja bytu aj so zariadením, cena dohodou. Byt je kúpou voľný.


Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis prostredníctvom autorizovaného advokáta a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.