Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 677 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3-izbový byt, Turgenevova, Železníky, Košice IV

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Juh
Ulica
Turgenevova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
18.09.2020
Aktualizované
28.09.2020
Cena 120 900,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

So súhlasom ponúkame na predaj priestranný a presvetlený 3-izbový byt s loggiou na ulici Turgenevovej v mestskej časti Košice - Juh. Byt o úžitkovej výmere 72 m2 sa nachádza na najvyššom 8. poschodí. K bytu patrí komora a pivnica. Obývacia izba a kuchyňa sú orientované na juh, izby na sever. Z bytu je pekný výhľad.


Mesačné náklady spojené s užívaním bytu cca 140 EUR/ 2 osoby + elektrina a plyn.


Byt je v pôvodnom stave, okná sú plastové. Vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv budúceho majiteľa.


Byt je kúpou voľný.


Bytový dom je zateplený a kompletne zrekonštruovaný vrátane strechy, nový výťah. Energetický certifikát bytového dom triedy "B".


Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis (kúpna zmluva autorizovaná advokátom) a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.