Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 533 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj polyfunkčný objekt, Barca, Košice IV

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Mesto
Barca
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
966 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
29.10.2020
Aktualizované
24.02.2021
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt - budovu obchodu a služieb a rodinný dom v mestskej časti Košice - Barca. Prístup je z dvoch strán, bezbariérový vstup do budovy.


Budovy sú kompletne zrekonštruované a zateplené. Klimatizácia v priestoroch, rekuperácia vzduchu. Kamerový systém a poplašné zariadenie v celom objekte. Počítačová sieť, čiastočné podlahové kúrenie.


Výmera: pozemok 966 m2, obchodné priestory 279 m2, sklady 135 m2, rodinný dom 149 m2.


Rodinný dom bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2012 vrátane prístavby kuchyne a 1 miestnosti. Dispozícia: chodba, kuchyňa, 4 obytné miestnosti, 2x kúpeľňa s toaletou. Pod domom sú skladové priestory.


Budova obchodu a služieb bola postavená v roku 2012: 3 miestnosti, toalety, kuchynka.


Parkovanie: vo dvore 10 vozidiel + 5 parkovacích miest na zadnej ulici.


Objekt je kúpou voľný.


Energetický certifikát k dispozícii nie je.


Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis prostredníctvom autorizovaného advokáta a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.