Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 375 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Trojpodlažná CHATA - Košecké Podhradie, pozemok 377 m2

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Veľké Košecké Podhradie
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
32 m2
Celková plocha
32 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
27.06.2022
Aktualizované
10.07.2022
Cena 36 900,00 €
Ing. Zuzana Mangundová, RSc VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj pôvodnú, ale zachovalú trojpodlažnú chatu v príjemnom prostredí záhradkárskej oblasti uprostred hôr nad dedinou Košecké Podhradie. Krásne tiché prostredie Vám zaručí príjemné chvíle oddychu a relaxu. Chata je väčšinou murovaná, iba vrchné poschodie je z dreva. V suteréne je výborná studená pivnica, ktorú možno využiť na uskladnenie ovocia a zeleniny, prvé poschodie je murované. Oba stropy (aj nad pivnicou aj nad prvých poschodím) sú z betónu. Proste klasická dobrá pevná chata, kde sa na materiáloch pri výstavbe nešetrilo.

V chate nie je elektrina, ale v horizonte 2 -3 rokov je predpoklad že sa bude riešiť kvôli iným plánovaným projektom. V tomto čase väčšina chatiek vyriešila potrebu elektriny solárnymi panelmi, ktoré im vystačia na chod bežných domácich elektrospotrebičov. Taktiež zdroj vody by bolo ideálne vyriešiť v budúcnosti vlastnou studňou. Zatiaľ si majitelia chaty vodu nosia alebo využívajú pramene pitnej vody ktoré vyvierajú v okolí. WC suché.
Pozemok aj chatka so súpisným číslom sú v súkromnom vlastníctve jednej osoby, všetko vysporiadané, zapísané na liste vlastníctva. Záhradka sa nachádza v oplotenom objekte s uzamykateľnou vstupnou bránou. K chate sú dve prístupové cesty, ktoré sú kamenisté, autom dostupné celoročne.  


Dĺžka pozemku je približne na jednej strane 27 m, na druhej strane 30 m a šírka je cca 13 m.

Chata dispozične pozostáva z pivnice,  prízemnej časti, v ktorej sa nachádza menšia chodba, obývacia časť s kuchynkou, a slnečná terasa. v tejto časti je piecka s vývodom do komína.  Z obytnej časti vedú schody do podkrovnej miestnosti, ktorá slúži ako spálňa. 

V chate  sa nachádza aj prístrešok pre skladovanie dreva a záhradkárskeho náradia kde sa vchádza zo záhrady a z druhej strany chaty sa nachádzajú ďalšie úložné priestory.

Záhradka dýcha veľmi príjemnou atmosférou, dookola je veľmi veľa zelene a stromov a k tomu aj veľmi príjemní susedia.

V cene chaty je celé zariadenie, ELEKTROCENTRÁLA na výrobu el. energie, motorový KROVINOREZ, motorová PÍLA.

V prípade, že máte záujem o viac informácií, neváhajte kontaktovať priamo makléra: Ing. Mangundová Zuzana,  tel.: 0915 753 000, alebo mailom: mangundova@vasereality.sk.

V cene je zahrnutý kompletný servis spojený s ponukou, predajom a prevodom nehnuteľnosti:
- vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad kúpnych zmlúv
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uvedená cena je konečná

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky