Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 466 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Koniarovce

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Koniarovce
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
75 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
08.03.2021
Aktualizované
30.03.2021
Cena 1,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

3021004

Rodinný dom Koniarovce

Ponúkame na predaj 2 izbový rodinný dom na 600 m2 pozemku, je po čiastočnej rekonštrukcii interiéru, obvodové múry sú zateplené, treba dokončiť fasádu. Konštrukcia múrov – pálená tehla, plastové okná, omietky, zárubne, inštalácia vody, elektriky. Všetky IS + vlastná studňa.

Dispozícia domu obývačka, izba, kuchyňa, vstupná chodba, technická miestnosť, kúpeľňa, WC, letná kuchyňa a garáž. Stavby sú z pálenej tehly, suché bez plesní. V obývačke pripravený vyvložkovaný komín na krbovú piecku. Možnosť dokončenia podľa vlastných predstav aj prístavby ďalších izieb. Sprostredkujeme Vám aj predaj susedných pozemkov.

Cena:  dohodou , v cene sú všetky právne služby, prenosná klimatizácia WHIRLPOOL, odborná pomoc pri financovaní a poistení stavby a ďalšie benefity. Prevedieme Vás celým procesom predaja od A po Z.

Kontakt: RK Pohoda Reality, Adamko Ladislav

              0905 539 478, mail: adamkolaci@gmail.com

              www.pohodareality.sk