Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Komfort laminátových podláh, ktorý si vy aj váš interiér zamilujete

Redakcia Predajprenajom.sk - 26.07.2022 - 256
Bez správnej podlahovej krytiny je náš interiér ako bez duše. Stráca nielen na estetike, ale aj funkčnosti a kvalite. Výber vhodného materiálu na prekrytie podlahy by ste preto nemali podceňovať. Počas blížiacich sa chladných dní vám tiež môže poskytnúť lepší teplotný komfort.

Laminát je v tomto smere bezkonkurenčný, preto vás zoznámime s jeho výhodami, ktoré si vy aj váš interiér zamilujete.

Široký výber a dokonalá schopnosť alternovať prírodné materiály

Prvou výhodou moderných laminátových podláh je, že si môžete vybrať z obrovského množstva ponuky, čo umožňuje uspokojiť akúkoľvek potrebu náročného zákazníka. Výber zjednodušuje viac rozmerov a hrúbok panelov, množstvo dekorácií a efektov, tried odolnosti a lesku.

Vysoká odolnosť

V posledných rokoch sa kvalita, pevnosť a výkon niektorých laminátov dramaticky zmenili. Podlaha lepšie odoláva pádom, znečisteniu, vlhkosti a vode, farbám, a väčšej premávke. Samozrejme, uvedené vlastnosti vyššej pevnosti závisia od technických parametrov konkrétneho výrobku, správnej inštalácie, miesta určenia, spôsobu použitia a čistenia i údržby.

Jednoduchá inštalácia

Je tak nenáročná, že si dokážu laminátovú podlahu položiť naozaj všetci a bez pomoci odborníka. Všetko, čo potrebujete, je trocha manuálnej zručnosti, správne nástroje a pokyny, ktoré nájdete aj na internete. Určte sa ale bez nich zaobídete a podlahu položíte hravo. Potom to už len celé doladíte štýlovými interiérovými dverami.

Výborné antistatické vlastnosti

Laminátová podlaha je lacná, dá sa ľahko obnoviť a opraviť, no určite oceníte aj jej vynikajúce antistatické vlastnosti. Podlaha tak priťahuje menej prachu a jej údržba je bezproblémová a bezpečná.

Kvalitné laminátové podlahy vám vydržia 35-40 rokov, životnosť je samozrejme závislá od technických vlastností, určenia, pokládky a údržby podlahy.

Správnym výberom, ktorý je založený na všetkých spomínaných vlastnostiach laminátových podláh, si tak vytvoríte interiér, v ktorom sa človek cíti príjemne a bezpečne.

Zdroj obrázka: Alexndr K/Shutterstock.comm