Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA | POZEMOK 527m² | 20KM OD KOŠÍC

Typ
Predaj
Mesto
Kechnec
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
527 m2
Celková plocha
527 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
21.06.2022
Aktualizované
21.06.2022
Cena 225 000,00 €
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj krásnu novostavbu len 20km od Košic, v obci Tornyosnémeti.
VIDEOOBHLIADKU domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/7FsikQHGuQw
Obec Tornyosnémeti sa nachádza len 20km južne od Košíc a ako prvá obed za hranica Slovenska je veľmi vyhľadávanou a poslovenčenou obcou. Dostupnosť do obce z Košíc je lepšia, ako z jedného konca mesta na druhý a to doslova. Napojením na diaľnicu za Šebastovcami ste v Maďarsku za 15minút a tak sa o nevýhodnej lokalite nemôžeme baviť. Navyše Tornyosnémeti je malá obec s minimom domom a tak si tu po náročnom dni aj plnohodnotne oddýchnete. Na ulici, na ktorej je postavená táto novostavba, žije 90% Košičanov a to z jediného dôvodou. Všetci zhodnotili rýchlu dostupnosť do Košíc a cenu, za ktorú je možné takýto dom kúpiť. Ulice sa postupne rozrastajú a záujem o túto lokalitu je čoraz väčší.
Dom ktorý vám ponúkame, ako môžete vidieť, je súčasťou dvojdomu. Ten bol postavený len minulý rok a teda sa doslova jedná o novostavbu. Vy sa však dvojdomu báť nemusíte, pretože samotné domy sú medzi sebou oddelené a tak je hluk úplne minimalizovaný. Dom disponuje podlahovou plochou 110m² a skladá sa zo zádveria, technickej miestnosti s el. kotlom a bojlerom na ohrev teplej vody. Okrem toho sa v dome nachádzajú 2 detské izby resp. pracovne, hlavná spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou, samostatné WC a prepojená obývačka s kuchyňou. Z obývačky je výstup na 22 metrovú terasu s výhľadom na celý pozemok.
Dizajn domu je nadčasový a ulahodí každému človeku. Je riešený v tmavých farbách a na chodbe nájdete aj dizajnové drevené obklady či v kuchyni krásny tehlový obklad, ktorý tam perfektne pasuje. V celom dome sú samozrejmosťou znížené stropy s bodovými svetlami, kvalitné dvere a zárubne či dlažby. Kuchynská linka obsahuje vstavené spotrebiče a pracovný ostrov, ktorý ocení každá gazdyná.
Susedia sú, ako som spomenul vyššie, veľmi príjemní a ochotní pomôcť a to sa v takýchto lokalitách veľmi cení. Bezproblémové bývanie v novostavbe, za cenu 3 izbového bytu v Košiciach a dostupnosťou do 20 minút vám ponúkam za cenu 225 000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak sa vám táto ponuka páčila, dohodnite si obhliadku na číslo 0911 337 969