Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 706 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom krásny rodinný dom, Kaplná

Typ
Prenájom
Okres
Senec
Mesto
Kaplna
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
800 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
11.08.2020
Aktualizované
18.09.2020
Cena 970,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom krásny rodinný dom v obci Kaplná (kúsok od mesta Trnava, aj Senec). Jedná sa 5 ročnú novostavbu. Dom pozostáva zo 4 izieb, podlahová plocha je 100 m2. Nachádza sa v tichej lokalite. 20 min od Bratislavy. K domu prislúcha krásna tehlová terasa (16 m2). Pozemok tvorí obrovská trávnatá záhrada (800 m2), automatické zavlažovanie. Je tu záhradka na pestovanie a ovocné stromy (figy, jablká, hrušky, broskyne, ovocné kríky). Záhradná hojdačka pre deti. Prístrešok, dielňa. Obchod je vzdialený 20 m. Železnica: 1,5 km. Autobusová zastávka pri dome. Dom je ideálny pre rodiny, ale aj ako sídlo, pre firmu, či sklad. Dispozícia: Vstupná chodba, samostatná toaleta, kúpelňa, obývačka spojená s kuchyňou, 3 samostatné izby. Podlahové kúrenie. Parkovanie pod prístreškom pre 2 autá, plus ďalšie 2 na dvore. Prenájom aktuálny od októbra 2020. Cena prenájmu je 970 EUR vrátane energií, Wifi a 200 programov. Výška dvoch nájmov sa platí ako depozit. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.