Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 606 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Lucia Luptáková
luptakova@diamondreality.sk
0905 644 936

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom v Maďarsku v Gönci, 10 km od slovenských hraníc

Typ
Predaj
Mesto
Gönc
Ulica
Gönc
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
600 m2
Celková plocha
600 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Pridané
04.05.2022
Aktualizované
09.05.2022
Cena 25 500,00 €
Ing. Lucia Luptáková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 644 936

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj malý klasický jednopodlažný vidiecky dom v maďarskom mestečku Gönc len 10 km od slovenských hraníc. Dom pozostáva z veľkej obývačky, kuchyne, špajze (ktorá sa sá prerobiť na izbu), kúpeľne a toalety. Prislúcha k nemu komora a letná kuchynka. Dom je malý, ale útulný, v pôvodnom stave a 4 roky je neobývaný. Výmera jeho rovinatého pozemku je 5,5 árov a stojí na ňom malá klenbová pivnička. Vykurovanie je riešené pieckou na drevo. Ostatné inžinierske siete (verejný vodovod, plyn, kanalizácia, elektrika) a ich prípojky sú zavedené a k dispozícii, no momentálne sú odpojené, keďže v dome nikto nebýva. V obci tvoria väčšiu časť Slováci a slušní obyvatelia.
Cena nehnuteľnosti je 25.500 € vrátane provízie pre RK.
Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotékou prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0905 644 936