Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
iExteriér a záhrada

Jednoduchá a nenáročná alternatíva garáže alebo altánku

Redakcia Predajprenajom.sk - 26.10.2020 - 1067
O ochranu auta sa stará nielen špičkový alarm s množstvom senzorov, ale aj garáž, v ktorej bude vozidlo zaparkované. Často sa ale stáva, že majiteľom už po jeho kúpe na ďalšie kroky moc peňazí neostáva. Automobil tak zostáva celý čas na daždi, vetre a pod nánosom ťažkého snehu.

Vplyv týchto negatívnych podmienok sa ale časom podpisuje nielen na vzhľade auta, ale aj jeho funkciách a životnosti. Aby ste sa tomu všetkému vyhli a mohli ste si auto naplno užívať bez problémov a dodatočných nákladov na opravu a údržbu, je dobré nájsť autu adekvátny prístrešok.

Podobne je to aj so záhradným náradím, nábytkom alebo inými menšími dvojkolesovými dopravnými prostriedkami.

Záhradný prístrešok na kľúč

Užívať si pohodlie na čerstvom vzduchu bez toho, aby ste sa obávali o svoje zdravie je dnes možné len v blízkosti vášho domu. Pokiaľ ale prší, sneží alebo svieti silné slnko, komfort sa v takýchto podmienkach znižuje.

A rovnako to platí aj pre naše náradie a pomôcky, ktoré k bezproblémovej starostlivosti o náš pozemok alebo nehnuteľnosť potrebujeme. Montovaný záhradný prístrešok na kľúč by mohol vaše starosti vyriešiť. Povieme si prečo?!

Jednoduchá montáž aj údržba

Postaviť si v blízkosti domu garáž alebo altánok nemusí byť vôbec žiadna lacná záležitosť. Nehovoriac o tom, že k tomu potrebujete množstvo špeciálneho materiálu a nejakú tú odbornú radu. Pri montovaných prístreškoch si ale vystačíte sami. Prípadne sa môžete riadiť podľa návodu.

Základom celej konštrukcie sú pevné stĺpy, pultová strecha s trapézovým profilom a odkvapom.  Samozrejme, ak si potrebujete vybrať špecifický prístrešok, konštrukcia sa môže líšiť, alebo si ju tiež viete kedykoľvek podľa potreby upraviť.

Záhradný alebo špeciálny prístrešok pre uskladnenie drahých bicyklov sa nielen rýchlo montuje, ale aj dobre udržiava v čistote a dobre vyzerá. Prekvapí vás aj svojou príjemnou cenou a vytvoreným komfortom za každého počasia. Tak sa o tom presvedčte a svoju záhradu si ním ozdobte.

Zdroj obrázka:koverta.sk