Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 156 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVÁ SUPER CENA

Typ
Predaj
Okres
Humenné
Mesto
Jasenov
Ulica
Jasenov
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
1890 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
26.01.2021
Aktualizované
27.11.2021
Cena 140 000,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. V zastavanom území obce, ktorá je v absolútnom susedstve okresného mesta Humenné v dedinke JASENOV je v ponuke na predaj zaujímavá nehnuteľnosť vo vynikajúcom, kompletne zrekonštruovanom stave, ponúkajúcom široko - spektrálne možnosti využitia ( drevo - výroba, kovovo - výroba, spracovanie potravín, krajčírska dielňa, maloobchod, veľkoobchod, sklad a pod. ) Murovaná hala o veľkosti 400 m2 s prislúchajúcim pozemkom o rozlohe takmer 1900 m je zateplenou stavbou s novou strechou, dreveným a fasádnym obkladom, plastovými oknami , sekčnou elektrickou bránou, novými medenými elektro - rozvodmi, kamerovým zabezpečovacím systémom a klimatizáciou. Interiér nehnuteľnosti je nadštandardný, rozdelený na predajnú plochu, sklady, chladiarenskú časť a 2 kancelárie s luxusnou kuchyňou ( umývačka riadu, vstavaná elektrická a mikrovlna rúra, sklo keramická varná doska, chladnička s mrazničkou, stôl a stoličky) WC , kúpeľňou, podlahovým kúrením a peknými interiérovými dverami ( možnosť využívať ako komfortný, pracovný byt). Priečky rozdeľujúce halu sú montované a veľmi jednoducho a rýchlo sa dokážu prispôsobiť potrebám nového majiteľa. Celý areál je oplotený s dvoma elektrickými posuvnými bránami. Zámková dlažba v jednej časti pozemku s veľkým altánkom ponúka možnosť využívať túto nehnuteľnosť nielen na podnikanie, ale aj príjemný relax, hlavne v letných mesiacoch. Ponúkaná nehnuteľnosť má vlastnú studňu a žumpu. Bezchybný stav ponúka novému vlastníkovi okamžité využívanie bez ďalších investícií. Cena je vecou korektného jednania. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Neváhajte ma preto kontaktovať v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. telefonický, mailom, alebo po dohode v kancelárií. Som profesionálny realitný maklér pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu tejto nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne, bezpečne bez stresu a s právnou istotou,