Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 326 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DOBRÁ PONUKA

Typ
Predaj
Okres
Humenné
Mesto
Jasenov
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
1890 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
26.01.2021
Aktualizované
06.04.2021
Cena 1,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. V zastavanom území obce, ktorá je v absolútnom susedstve okresného mesta Humenné v dedinke JASENOV je v ponuke na predaj zaujímavá nehnuteľnosť vo vynikajúcom, kompletne zrekonštruovanom stave, ponúkajúcom široko - spektrálne možnosti využitia ( drevo - výroba, kovovo - výroba, spracovanie potravín, krajčírska dielňa, maloobchod, veľkoobchod, sklad a pod. ) Murovaná hala o veľkosti 400 m2 s prislúchajúcim pozemkom o rozlohe takmer 1900 m je zateplenou stavbou s novou strechou, dreveným a fasádnym obkladom, plastovými oknami , sekčnou elektrickou bránou, novými medenými elektro - rozvodmi, kamerovým zabezpečovacím systémom a klimatizáciou. Interiér nehnuteľnosti je nadštandardný, rozdelený na predajnú plochu, sklady, chladiarenskú časť a 2 kancelárie s luxusnou kuchyňou ( umývačka riadu, vstavaná elektrická a mikrovlna rúra, sklo keramická varná doska, chladnička s mrazničkou, stôl a stoličky) WC , kúpeľňou, podlahovým kúrením a peknými interiérovými dverami ( možnosť využívať ako komfortný, pracovný byt). Priečky rozdeľujúce halu sú montované a veľmi jednoducho a rýchlo sa dokážu prispôsobiť potrebám nového majiteľa. Celý areál je oplotený s dvoma elektrickými posuvnými bránami. Zámková dlažba v jednej časti pozemku s veľkým altánkom ponúka možnosť využívať túto nehnuteľnosť nielen na podnikanie, ale aj príjemný relax, hlavne v letných mesiacoch. Ponúkaná nehnuteľnosť má vlastnú studňu a žumpu. Bezchybný stav ponúka novému vlastníkovi okamžité využívanie bez ďalších investícií. Požadovaná cena je stanovená bez chladiarenského zariadenia. Po dohode možnosť odkúpenia. Všetko je vecou korektného jednania. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Neváhajte ma preto kontaktovať v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. telefonický, mailom, alebo po dohode v kancelárií na ul. 26. novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu tejto nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne, bezpečne bez stresu a s právnou istotou,