Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 595 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr.Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ REKREAČNÝ POZEMOK AJ PRE RYBÁROV PRI BREHU MALÉHO DUNAJA V JAHODNEJ

Typ
Predaj
Mesto
Jahodná
Ulica
Alba Regia
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
150 m2
Pridané
15.01.2023
Aktualizované
07.08.2023
PhDr.Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemok pri brehu Malého Dunaja aj pre rybárov v Jahodnej v blízkosti , Alba Regia. Plocha: pozemku 150m2. Cena 21 000 €
Na pozemku sa dá uložiť drevený dom , bez betónového základu. Toto územie podľa územného plánu obce sa môže využívať na rekreáciu. Pozemok je v súkromnom vlastníctve bez tiarch.Na pozemku nie sú žiadne stromy , to znamená netreba v prípade výrubu žiadne povolenia vybavovať. Taktiež na pozemok bol navozený 6imi nákladnými vozidlami kvalitná zemina.
Od Bratislavy vzdialenosť cca 35 minut cez diaľnicu R7.
Kontakt 0905329399 /prosím volajte- predaj len pre serióznych záujemcov /.