Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ladislav Adamko
ladislavadamko@pohodareality.sk
0905539478

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba Jacovce okr. Topoľčany

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Jacovce
Ulica
Tichá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
75 m2
Celková plocha
350 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
19.12.2021
Aktualizované
19.12.2021
Cena 81 900,00 €
Ladislav Adamko Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

3021035

    Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v prevedení hrubá stavba v obci Jacovce. 3 izbový RD s úžitkovou plochou 75 m2 je na 350 m2 pozemku s možnosťou prikúpiť ďalších 350 m2, s vydaným stavebným povolením 8/2021. Projektované sú prípojky a to voda, elektrika a kanalizácia na hranici pozemku, kúrenie tepelným čerpadlom a krbovou vložkou.

  Aktuálne je dom vo fáze hrubá stavba, plastové okná, vnútorné priečky, komín, príprava na sadrokartóny a elektroinštaláciu.

   Dom je blízko potoka, susedia len z jednej strany, možnosť prístavby z oboch strán.

   Ponúknite aj ako protihodnotu byt v kraji  TN, NR, ZA a TT.

   Využite nízke úročenie v bankách a bývajte vo vlastnom dome so záhradkou. S hypotékou pomôžeme za najlepších podmienok na finančnom trhu. Ceny nehnuteľnosti stále stúpajú. využite jedinečnú možnosť

Cena 81.900.-€, aj dohoda

Kontakt Adamko Ladislav, 0905 539 478

mail adamkolaci@gmail.com