Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Schovať posteľ do kuchyne? ...žiaden problém

Tamara Antalova - 02.07.2015 - 2857
Ako spraviť miesto vo vašom byte aj tam, kde sa to na prvý pohľad nedá? Dozviete sa v tomto článku.

 

 

Rôzne tipy na úsporu miesta v bytoch a apartmánoch sú dnes populárne. Veľa ľudí sa sťahuje do menších bytov, aby ušetrili na nákladoch. Tým však vzniká potreba na čoraz kreatívnejšie nápady riešenia interiérov. Čím viac miesta a čím viac multifunkčných kúskov nábytku, tým lepšie. Architekti Marc Baillargeon a Julie Nabucetová vytvorili v malom parížskom apartmáne priestor aj tam, kde by obvykle žiaden nebol – na mieste postele. Aby bol tento malý apartmán obývateľný, navrhli v kuchyni platformu, pod ktorú sa zmestí celá posteľ. Vytvorí sa tak priestor, ktorý cez deň „obýva“ pohodlný gauč.

 

 

Kreatívne nápady však nekončia pri posteli. Pod každým schodom vedúcim do kuchyne sa skrýva zásuvka a v maličkej sprche vedľa jedálne sú šikovne využité moderné materiály, ako betón a sklo. Taktiež je využité prirodzené svetlo.

 

 

 

Kuchyňa je od sprchy oddelená polopriehľadnými posuvnými dverami, ktoré tiež prispievajú k otvorenosti priestoru a presvetľujú apartmán. Zároveň však zaisťujú súkromie tam, kde je to potrebné.

 

 

Kreatívnych a šikovných riešení je čoraz viac a architekti aj amatéri zariaďujú malé apartmány efektívne šetriac priestorom. Pri zariaďovaní treba mať na pamäti hlavne to, aby sme mali v byte veľa svetla, jednoduché čisté línie a zrkadliace sa plochy. Ak tieto veci dodržíte a necháte im zastúpenie aj v tom vašom maličkom priestore, určite sa nebudete cítiť stiesnene.

 

ZDROJ: icreatived.com