Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

FARBA ROKA 2015

Janos Csomos - 17.03.2016 - 388
Podliehate módnym trendom alebo patríte k tým, ktorí ostávajú verní svojmu vkusu bez ohľadu na výstrelky dizajnérov? Nech už je to akokoľvek, ak si dáte poradiť, tentoraz určite netrafíte vedľa! Farbou roka 2015 sa stala prírodne robustná a zemitočervená Marsala!

Farbou roka 2015 sa podľa spoločnosti Pantone stala Marsala.

Ako víno
Tento odtieň sýtej farby je pomenovaný podľa odrody vína a, ako to už v móde býva, na vrchole slávy sa neocitá prvýkrát. Marsala zožala ovácie aj v 30., 40. a 50. rokoch minulého storočia. V najbližších mesiacoch zaplaví nielen predvádzacie móla, ale i bytové interiéry. A my sa máme na čo tešiť!   

Sýta vínovočervená farba charakterizuje vkus silných a sebaistých ľudí.

Marsala vyniká predovšetkým na textíliách. Dodáva priestoru hĺbku.

Prečo Marsala?
Leatrice Eiseman, výkonná riaditeľka spoločnosti Pantone Colour Institute, zdôvodnila výber tým, že tento odtieň farby obohacuje našu myseľ, telo a dušu, vyžaruje istotu a stabilitu.
„Rovnako ako ospevované víno, ktoré prepožičiava odtieňu Marsala svoje meno, tento vkusný odtieň stelesňuje uspokojujúce bohatstvo pokrmu, zatiaľ čo červenohnedé korene doň vnášajú sofistikovanú prírodnú zemitosť,“ pokračuje ďalej. Aj preto je táto farba často označovaná aj ako farba jesene.

Táto farba sa dá vkusne použiť nielen v modernom interiéri, ale skvele vynikne aj vo vidieckom štýle bývania.

Ako na to?
Nebláznite! Nemusíte hneď panikáriť a zháňať šikovného maliara. Ak chcete držať krok s dobou, môžete zvoliť aj jednoduchší, finančne menej náročný spôsob. Zamerajte sa na doplnky. Koberce, vankúše, lampy, svietniky, čokoľvek. Marsala sa odporúča kombinovať s neutrálnymi farbami. Najvhodnejšie sú sivá, čierna alebo krémová, môžete však vyskúšať aj jasnejšie odtiene, akými sú napríklad jantárová, žltohnedá, zlaté tóny žltej, zelená, tyrkysová či živšie odtiene modrej.

Nezabudnite. Doplnky, doplnky, doplnky!


Nebojte sa experimentovať. Aj vaša kúpeľňa sa môže stať zmyselnou a elegantnou zároveň.

Zdroj: www.designweek.co.uk, www.pinterest.com, www.housebeutiful.com