Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 340 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
iExteriér a záhrada

Inteligentný systém pre maximálne využitie vašej terasy či záhrady

Redakcia Predajprenajom.sk - 21.02.2022 - 272
Pre maximálne využitie terasy alebo záhrady, aby bola obývateľná a pohostinná, je možné rozhodnúť sa pre inštaláciu bioklimatickej pergoly. Vďaka tejto inovatívnej štruktúre bude celý vonkajší priestor obývateľný aj v prípade dažďa alebo nízkych teplôt.

Bioklimatická pergola vám umožňuje bez obmedzení využívať vonkajšie priestory prakticky aj počas zimných mesiacov, kedy sa často kvôli chladu a atmosférickým vplyvom čerstvého vzduchu vzdávate.

Čo je to bioklimatická pergola?

Moderné bioklimatické hliníkové pergoly sú vhodné do rôznych prostredí, ako sú záhrady, terasy alebo veľké verandy, preto patria medzi najuniverzálnejšie riešenia na trhu. Ale o čo presne ide a ako fungujú bioklimatické pergoly?

Bioklimatická pergola nie je nič iné ako kryt s nastaviteľnými lamelami, ktoré možno ovládať manuálne alebo pomocou diaľkového ovládača. Lamely si môžete vybrať v rôznych veľkostiach a materiáloch vrátane dreva a hliníka a umožnia vám maximálne využiť vonkajšie priestory, najmä v letných mesiacoch, keď hľadáte tienisté miesto, kde si môžete oddýchnuť alebo si prečítať dobrú knihu.

To nie je ani zďaleka všetko, tieto špeciálne pergoly zaisťujú komfort a praktickosť, osvedčujú sa ako systém na získanie maximálneho dizajnu a využitie vonkajších priestorov aj na prípravu vonkajšieho obeda s rodinou či priateľmi.

Postarajú sa o príjemný chládok aj počas horúčav

Lamely namontované na bioklimatických pergolách sa dajú otáčať tak, aby chránili celý priestor pred ultrafialovým žiarením, a tým predišli prehriatiu okolia. Tento systém zabezpečuje, že celý priestor zostane aj počas najväčších horúčav chladný a v tieni.

Presné otáčanie lamiel môže prebiehať vodorovne, teda vtedy, keď sa mienite úplne zavrieť, alebo môžu byť naklonené až o 140 stupňov. Samozrejme, tieto vlastnosti sa môžu líšiť podľa typov klimatických pergol, ktoré si vyberiete. Okrem toho si vďaka tomu zaisťujete prirodzenú cirkuláciu vzduchu, ktorý je pre naše telo veľmi dôležitý.

Prečo si vybrať bioklimatickú pergolu?

Inštalácia takýchto moderných pergol, systému, ktorý umožňuje, aby bol akýkoľvek vonkajší priestor úplne obývateľný, má mnoho výhod.

V skutočnosti sa veľmi často stáva, že niekoľko vonkajších priestorov susediacich s domom je úplne opustených a zanedbaných, ako napríklad úplne otvorené terasy, ktoré sa v zimnom období nedajú z dôvodu padajúceho snehu alebo dažďa využiť.

 

A to je dôvod, prečo výber tej najlepšej bioklimatickej pergoly umožňuje uzavrieť vonkajšie plochy alebo malú záhradku a urobiť z nej úplne pohodlie a prívetivosť aj v chladných obdobiach.

Rovnako dobre vám takáto pergola umožňuje získať otvorený priestor v tieni aj v tých najhorúcejších mesiacoch. Ide skrátka o mimoriadne užitočný a zároveň jednoduchý produkt a práve z tohto dôvodu sú v súčasnosti bioklimatické pergoly čoraz žiadanejšie.

Najlepšie ale urobíte, ak sa o ich výhodách presvedčíte v praxi.

Zdroj obrázka: MATHILDE.LR/Shutterstock.com