Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
309 019 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomajka Igor
tomajka@realitygerlach.sk
0905634631

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusne prerobený rodinný dom pod Tatrami.

Typ
Predaj
Okres
Kežmarok
Mesto
Huncovce
Ulica
Tatranská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
10.02.2020
Aktualizované
31.03.2020
Tomajka Igor Reality Gerlach

Popis nehnutelnosti

Reality Gerlach exkluzívne ponúka  na predaj rodinný dom nachádzajúci sa 10 km od mesta Poprad, na začiatku  obce HUNCOVCE. Dom prešiel kompletnou rozsiahlou  rekonštrukciou v roku 2017. Dá sa povedať od A-Z. - nová strecha, fasáda, elektrina , plynový kotol , omietky , podlahy.......

Dom sa nachádza v kľudnej tichej lokalite na pozemku o rozlohe 723m2. Na upravenom pozemku sa nachádza parkovisko ,  samostatný objekt na pozemku , kde sa nachádza  dielňa,  vyhrievaný bazén a prístrešok. Bazén je vyhrievaný tepelným čerpadlom. Rodinný dom je dvojposchodový,  celkovo podpivničený, na prízemí domu sa nachádza  kuchyňa s jedálňou, obývačka a hosťovská izba, samostatné WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom, na poschodí sú 3 izby, kúpeľňa, samostatné WC, šatník a schodisko do podkrovia, ktoré je možné zobytniť.  Zastavaná plocha je 100m2 a podlahová cca 280m2. V pivničnej časti sa nachádza garáž.

Dom sa predáva po dohode s majiteľom kompletne zariadený .