Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DVOJIZBÁK V CENTRE - VÝHODNE

Typ
Prenájom
Mesto
Humenné
Mestská časť
Sídlisko II
Ulica
Dobrianskeho
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Celková plocha
55 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
07.02.2023
Aktualizované
03.03.2023
Cena 390,00 €/mes.
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.
V susedstve Námestia slobody na Dobrianského ulici v Humennom je pripravený na prenájom priestranný, slnečný, čiastočne zrekonštruovaný - 2.izbový byt - murovaná kúpelňa, oddelené WC, kuchyňská linka, plastové okná so žalúziami, nové interiérové dvere, česrstvo vymaľovaný.

Byt o veľkosti 55 m2 je situovaný na prvom poschodí v novo-zateplenom, tehlovom, bytovom dome so slušnými a príjemnými susedmi. Severo - južná orientácia je super ako v lete, tak aj v zime.

K bytu prináleží murovaná pivnica a balkón z obývacej izby.

Možný dlhodobý prenájom.

CENA 390 eur je pre daný stav bytu, jeho polohu a veľkosť viac ako priaznivá - najlepšia v Humennom. V cene sú zahrnuté aj energie.

Byt sa prenajíma nezariadený.

Pri podpise zmluvy je požadovaný dvojmesačný depozit a odmena pre RK vo výške jednomesačného nájmu.

Hľadám seriózneho klienta so zmyslom pre čistotu a poriadok, bez domácich zvieratiek. V byte je zakázané fajčiť.

Tak neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 17.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie.

Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov nehnuteľností v našom regióne , pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE MOJIM CIEĽOM