Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 251 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Mestská časť
Sídlisko I
Ulica
Čsl. armády
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Celková plocha
62 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
28.07.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 78 000,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.
Ste mladá, začínajúca rodinka hľadajúca svoj nový domov, alebo ste sa rozhodli bezpečne investovať ? Je úplne jedno, aký je váš dôvod. Dôležité je správne rozhodnutie a tým je kúpa príjemného bytu, ktorý vám ponúkam.
Na predaj a k okamžitému nasťahovaniu je pripravený priestranný, slnečný 2. izbový byt - 62 m2, ktorý je situovaný na obľúbenom sídlisku 1 na ulici Čsl.armády 25 v Humennom.
Ponúkaný byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou : výmená okien, kuchynskej linky, murovaná kúpelňa so sprchovacím kútom, oddelené WC
K bytu prináleží pivnica. a balkón. Optimálne 1. poschodie v zateplenom, tehlovom, bytovom dome v sesedstve rodinných domov a so slušnými susedmi predurčuje novým majiteľom príjemné bývanie. V blízkosti je dostatok parkovacích miest
Zaujala vás táto ponuka, ale nemáte dostatok finančných prostriedkov na jej kúpu ? Nevadí. Aj s tým vám vieme pomôcť.

Tak neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie. Som profesionálny realitný maklér , pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE MOJIM CIEĽOM.