Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 601 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ - ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ BYT

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
79 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
02.03.2020
Aktualizované
29.03.2020
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


Nielen pre mladú rodinku s detičkami, ale pre všetkých, ktorí hľadajú 4 izbový byt s balkónom je pripravená táto zaujímavá ponuka.


Byt, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou (kúpelňa r.2012, ostatné 2017 ) - murované jadro s oddeleným WC - omietky - sadrokartónové stropy - plávajúce podlahy - interiérové dvere s obložkami - plastové okná so žaluziami - roldor - nová kuchynská linka so zabudovanou elektrickou rúrou, plynovou varnou doskou - digestor a elektrické rozvody je situovaný na najmladšom sídlisku v Humennom na ulici SNP.


Byt o veľkosti 79 m2 je rozdelený na dve detské izby, veľkú obývačku a spáleň z ktorej sa vychádza na balkón,ktorý ponúka krásny výhľad na značnú časť Humenného. Optimálne štvrté poschodie a príjemná severo - južná orientácia posúvajú tento byt do kategórie žiadaných a zriedkavých nehnuteľností.


K bytu prináleží murovaná pivnica.


Byt je v perfektne udržiavanom stave, zariadený a pripravený pre nového majiteľa bez nutnosti ďalších investícií.


Pre ďalšie informácie, ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom.


Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.