Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 506 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PEKNÝ BYT - VÝBORNA LOKALITA - DLHODOBÝ PRENÁJOM

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
15.10.2020
Aktualizované
23.10.2020
Cena 420,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. Len pre seriózneho klienta, ponúkame na dlhodobý prenájom veľký ( 60 m2 ), kompletne zrekonštruovaný a zariadený dvoj - izbový byt v Humennom. Ponúkaný byt je situovaný na najlepšej adrese v meste, priamo v pešej zóne s pekným výhľadom a kompletnými službami, ktorý mu daná lokalita ponúka. Izby sú nepriechodné, orientované na východ ( spálňa, kuchyňa ) a západ ( obývačka ) , čo zaručuje slnečnosť a tepelnú pohodu počas celého dňa. Murovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom je oddelená od WC. Kuchyňa je nadštandardne veľká. Zariadenie a vybavenie bytu je kompletné, umožňujúce nasťahovanie a bývanie bez akýchkoľvek investícií ( manželská posteľ, skriňa, komoda, gaučová súprava, obývačkový nábytok, televízor, práčka, chladnička s mrazničkou, mikrovlna rúra, rýchlovarná kanvica, stôl, stoličky, vstavaná skriňa v chodbe, záclony, svietidlá ) Byt je určený pre jednu, až dve osoby - nefajčiarov, bez domácich zvieratiek so zmyslom pre čistotu a poriadok. Cena 420 eur je vrátanie energií, televízie a internetu. Pri podpise zmluvy je nutné zaplatiť mesačné nájomné, depozit a províziu realitnej kancelárie, ktorá je vo výške mesačného nájmu, čiže spolu 1360 eur. Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.