Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 969 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

KVALITNÁ NOVÁ REKONŠTRUKCIA - VÝBORNÁ CENA

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
58 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
19.06.2020
Aktualizované
22.09.2020
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. Hľadáte novo a kvalitne zrekonštruovaný byt s modernou dispozíciou a použitím kvalitných materiálov ? Chcete bývať v tehlovom bytovom dome s výhľadom na krásnu zeleň upraveného parku v žiadanej lokalite v výbornou dostupnosťou do centra mesta ? Ak ste na položené otázky odpovedali áno, potom venujte zvýšenú pozornosť tejto nehnuteľnosti. Na predaj a okamžité nasťahovanie je pripravený veľký dvojizbový byt, ktorý je situovaný na treťom poschodí v tehlovom bytovom dome na sídl. I v Humennom. V uplynulých mesiacoch prešiel byt kompletnou a naozaj kvalitnou rekonštrukciou : - dispozičná zmena - obývačka spojená s kuchyňou - zateplený strop - sadrokartónové podhľady - omietky - podlahy - dvere s obložkovými zárubňami - plastové okná - nadštandardne veľká kúpelňa s bezbarievovým sprchovacím kútom, závesným WC a veľkoformatovým obkladom - radiátory - medené elektrické rozvody - nové rozvody vody a odpadu - svietidlá, zásuvky , vypínače Južná orientáciu bytu zabezpečuje dostatok slniečka po celý deň, čo značne znižuje náklady na vykurovanie. K bytu prináleží pivnica. Parkovanie v okolí bytového domu je dostatočné. Osobné vlastníctvo umožňuje kúpu na HÚ, ktorý vám bezplatne vybavíme. Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér, ktorý opakované ziskal titul MAKLÉR ROKA. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.