Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 548 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ POZEMKOV V NÁDHERNOM PROSTREDÍ PRIAMO PRI BREHU MALÉHO DUNAJA POTÔNSKE LÚKY

Typ
Predaj
Ulica
pri malom dunaji
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2168 m2
Pridané
23.02.2021
Aktualizované
23.02.2021
Cena 0,00 €/m2
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Snívate o mieste, kde Vás neruší hluk veľkomesta. Ráno vstávate na vtáčí spev a šum malého Dunaja...Tak tu je možnosť kúpiť si nádherný pozemok pri Malom Dunaji s splniť si svoj sen!
Chateaureality Vám ponúka na predaj pozemkov aj na stavebné účely pri Potônských Lúkach v nádhernom prostredí priamo pri brehu malého Dunaja a to od 2168 m2 , 3000 m2 ,3600 m2 , 5136 m2, a do 6675 m2. Sú to pozemky orná pôda, ostané plochy, lesné pozemky, trvalé trávnaté porasty. Skoro šetky parcely majú prístup k vode. minimálne 20 m, 24,5m, 31 m,

Cena : dohodou od 15, 17, 30, eur/ m2 do 41 Eur /m2 podľa bonity a typu a miesta pozemku .

Ak Vás táto ponuka zaujala, prosím neváhajte ma kontaktovať. Veľmi rada Vám poskytnem bližšie informácie a osobnú obhliadku!
Opísať toľko krásy nie je možné, prídite sa pozrieť a presvedčte sa! Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte ma kontaktovať: PhDr.Chrenko Edit 0905 329 399
Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás na Obchodnej ulici 2 v DS číslo na makléra 0905 329 399, email: chrenko@chateaureality.sk