Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 273 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Rovňan
rovnan@karinpartners.sk
0908 463 243

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DVA DOMY S ROZĽAHLÝM POZEMKOM NEĎALEKO KÚPEĽNÉHO MESTA DUDINCE

Typ
Predaj
Okres
Krupina
Ulica
Hontianske Tesáre 229
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
205 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
17.10.2022
Aktualizované
01.12.2022
Cena 159 900,00 €
Dominik Rovňan KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 463 243

Popis nehnutelnosti

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj dva rodinné domy s veľkou záhradou. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v obci Hontianske Tesáre, v tichej časti obce, ktorá vďaka svojej južnej polohe ponúka množstvo denného svetla.

Domy aj pozemok sú v osobnom vlastníctve, celková rozloha pozemku je 680 m2. Zároveň predmetom predaja je aj veľká záhrada s rozlohou 1803 m2, momentálne využívaná ako vinica.

Prvý dom, postavený z kameňa v kombinácii s tehlou, ukrýva v sebe tri obytné miestnosti - spálňa, jedáleň a miestnosť, ktorá sa môže využiť ako kuchyňa. Celková podlahová plocha tejto časti domu je 51m2. Nehnuteľnosť prešla vonkajšou aj vnútornou rekonštrukciou. Nová fasáda, vonkajší obklad, okná. Vnútorná rekonštrukcia zahŕňa nové podlahy, obklady, stierky, vymaľované izby. Kúrenie je možné krbové alebo plynovými gamatkami. V dome sú ešte dve komory, ich celková podlahová plocha je 54m2.

Druhý dom je taktiež zhotovený z kameňa v kombinácii s tehlou. Dispozične pozostáva z obývacej miestnosti, kuchyne a kúpeľne s wc. Súčasťou domu je aj veľká miestnosť, ktorá sa môže momentálne používať ako garáž, prípadne je možné spraviť z nej ďalšiu obytnú časť. Strecha a krov je vo výbornom stave, v prípade záujmu je skvelým nápadom využiť tento priestor ako podkrovie. V dome sú nové plastové okná, celkovo prešiel za posledné roky rekonštrukciou - fasáda, nové obklady, podlahy, kuchynská linka, vymaľované steny. Kúrenie je možné plynovými gamatkami, voda je obecná aj vlastná studňa. Celková podlahová plocha je 100 m2.

Obec Hontianske Tesáre sa nachádza v južnej časti Slovenska, v okrese Krupina. Neďaleko, len 5 km, sa nachádza kúpeľné mesto Dudince. Banská Štiavnica je vzdialená len 35 km, Krupina 21 km, Zvolen 50km. V okolí sú turistické a cyklistické chodníky, množstvo možností na trávenie voľného času ponúka okolie Banskej Štiavnice.

Cena za nehnuteľnosti je 159 900 €. 

V cene sú zahrnuté komplexné služby RK vrátane právneho servisu - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a štandardných poplatkov spojených s predajom.
Vypracujeme pre vás najlepšiu úverovú ponuku, v prípade záujmu aj znalecký posudok.

Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o.