Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
ADOMIS - Soták Libor
sotak@adomis.sk
0905796146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ADOMIS - predáme moderný nadštandardný 5,5 izbový 2- podlažný RD - NOVOSTAVBA 196m2 ,vstavaná garáž,2x kúpeľňa,2x šatník,533m2,Haniska - Košice okolie

Typ
Predaj
Mesto
Haniska
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
196 m2
Celková plocha
218 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
01.04.2022
Aktualizované
25.05.2022
Cena 305 000,00 €
ADOMIS - Soták Libor ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Predáme len u nás exkluzívny 2 - podlažný rodinný dom s rovnou strechou a vstavanou garážou, s bohatou a nadštandardnou výmerou vnútorných priestorov, dvomi šatníkovými miestnosťami, 5-izbový s možnosťou realizácie aj 6.miestnosti s prestavbou - úpravou na herňu, pracovňu, a to všetko v blízkosti Košíc v prímestskej obci Haniska, len 15min cesty z Auparku.

Výmera pozemku: 533m2
Tvar pozemku: obdĺžník
Zastavaná plocha: 166m2
Úžitková plocha s garážou: 196m2
Z toho garáž: 6x4m 24m2
Podlažia: 1.NP,2.NP
Kúpeľňa: 2x
Šatníková miestnosť s oknom: 2x

Dispozícia : 1:NP zádverie, obývacia izba s kuchyňou s výstupom na budúcu terasu, schodisko, komora, kúpeľňa (so samostatne stojacou vaňou, sprchovým kútom, predprípravou na umývadlo, wc), kotolňa, výstup do garážového priestoru s ďalším bočným východom a hlavným vjazdom na ulicu, chodba, izba so šatníkom.
2.NP chodba, izba, izba, samostatné wc, izba, kúpeľňa (s predprípravou na rohovú vaňu, alebo sprchový kút, predprípravou na umývadlo.
Predávaná nehnuteľnosť je postavená na kvalitnej armovanej betónovej základovej platni a 2radoch DT.
Obvodové múry domu 1.NP a 2.NP sú z keramickej značkovej tehly Heluz Family 50cm, obvodové múry garáže Heluz 30cm. Vnútorné nosné steny na oboch podlažiach Heluz 25cm.
Celoplášťové zateplenie nie je potrebné, nakoľko sa jedná o najkvalitnejšiu a najhrubšiu verziu obvodového muriva, aká kedy bola použitá, finálne ukončenie fasády teda spočíva v presieťkovaní 2x lepidlom a nanesením silokónovej omietky.
Medzi podlažiami je osadený stropný keramický systém Heluz Miako a to stropy 1.NP sú zo stropných nosníkov a vložiek s hrúbkou 23cm, preklady Heluz systémové ploché, betónové krytie s výstužou 25cm.
Stropy 2.NP systém Miako s hrúbkou 27cm, betónové krytie s výstužou rovnako 25cm.
Schodisko samonosné betónové s armatúrou.

Vykurovanie je podlahové teplovodné plynovým kotlom umiestneným v technickej miestnosti aj so zásobníkom TÚV, predpríprava je aj na kotol na drevené pelety so samostatným komínovým systémom Heluz.
Stierky sú kvalitné štukové, hotové na oboch podlažiach.
Okenné výplne sú značkové TOP kvalita Rehau izolačné 3sklo- osadené do pásky, vrátane vchodových bezpečnostných dverí s viacbodovým zamykaním, farba príplatková šedá exteriér, aj interiér.
Strecha nad betónovou platňou - zloženie : parozábrana, tepelná izolácia 2x 20cm pri spáde 2%, separovacia geotextília, hydroizolácia Fatrafol, štrk 16/32 s hrúbkou 5cm.

Súčasní vlastníci obývajú 1.NP, ktoré je už kompletne ukončené, kompletné podlahy - kotolňa, kúpeľňa keramická veľkoplošná dlažba, kúpeľňa keramické obklady, samostatné stojaca dizajnová vaňa, sprchový kút so žľabom, stačí osadiť sprchovú batériu a presklenú zástenu. WC Geberit je už osadený, plánovaná bola toaletná skrinka, pokračovať mala až po strop.
Podlahy ostatných priestorov: kvalitná kompozitná podlaha značky Parador.
Kuchynská linka je značková kvalitná na mieru vyrobená s dorazmi a brzdami, LED podsvietením, vstavané značkové spotrebiče, samostatne stojaci ostrovček s veľkou pracovnou doskou značky Fundermax, keramickou varnou platňou a bohatým odkladacím šuflíkovým priestorom z každej strany po obvode 4 strán.

Všetky interiérové dvere sú TOP bezpántové na mieru vyrobené v bielej farbe vrátane oblvožkových zárubní, 3 z nich sú reverzné.
Izba na konci chodby disponuje priestranným šatníkom s oknom, rovnaký šatník je aj pri hlavnom vstupe zo zádveria.

Technická miestnosť je presvetlená oknom, priestranná s plynovým kotlom, zásobníkom TÚV a ďalším príslušenstvom.
Je však dostatočne veľká na to, aby ste si v prípade absencie izieb aj tu zrealizovali herňu pre deti, pracovňu poprípade inú izbu a to veľmi jednoducho, oddelením technického príslušenstva od zvyšku priestoru, murovanou, alebo sadrokartónovou stenou s dverami.

Veľkým bonusom je však priestranná garáž, kde je dokončená aj predpríprava na osadenie radiátorov v prípade, že by ste ju chceli mať vykurovanú.

Novému vlastníkovi ostane teda podľa vlastných predstáv osadiť nášlapnice na schody, zábradlie, dlažby, zárubne a dvere, obklady a zriaďovacie predmety wc a kúpeľne a môžete svoj dom snov bezproblémovo skolaudovať.
V prípade, že ste však zaneprázdnení, vieme vám domček dokončiť našou developerskou partnerskou firmou.

Okolie domu je slnečné a rovinaté, nie je žiaden problém zrealizovať altánok, alebo čokoľvek iné.
Vo dvorovej časti majitelia plánovali aj altánok, už je k nemu predpríprava s privedenou elektrikou aj pitnou vodou.

Strešná voda je zvedená v zadnej časti do zbernej skružovej nádrže, v prednej časti do trativodu.

Predávaná nehnuteľnosť je dokonalým lákadlom pre náročnejšieho klienta, nakoľko je postavená z najkvalitnejších materiálov, navyše aj strecha 2.NP je betónová, vrátane garážovej strechy, čo vytvára ďalší nový obzor pri možných budúcich zmenách aj na týchto nevyužitých plochách..

IS : obecná voda, plyn, žumpa, elektrika, optický internet.

Predávaná nehnuteľnosť sa svojim kvalitným prevedením výstavby a zariadením radí k nadštandardnom, preto keď hľadáte kvalitné bývanie, príďte sa pozrieť, či by svojimi parametrami vyhovovala aj vám.
Takýto jedinečný priestranný domček s ďalšími možnosťami využitia určite tak skoro nenájdete.

Cena : 305.000,-EUR

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták, 0905 796 146


Realitná kancelária ADOMIS ponúka:
- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní
- rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom