Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj zariadený komerčný priestor Handlová FM1724

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Handlová
Ulica
Československej Armády
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
18 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
19.09.2023
Aktualizované
25.09.2023
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj zariadený komerčný priestor v meste Handlová.
Nachádza sa na ulici Československej Armády oproti Lidlu.
Je to dlhé roky zabehnutá a zateplená predajná budova umiestnená na betónovom podklade, s vydláždeným priestorom zo zámkovej dlažby pred budovou a s vydláždeným prístupovým chodníkom od miestnej komunikácie.
Do budovy je dovedená elektrika a voda s vlastnými meračmi a je napojená na miestnu kanalizáciu.
Budova je terajším vlastníkom po kompletnej rekonštrukcii, pozostáva s 2 miestností a to z predajnej časti a samostatného priestoru s kúpeľňou, kde sa nachádza WC s obkladom, umývadlo s kúpeľňovým nábytkom, sklad na mop a čistiace prostredky.
V predajnom priestore je umiestnená nová kuchynská linka s nerezovým dresom, sporákom, chladničkou, digestor, mikrovlnka, varná kanvica, predajné regály a poličky, obslužné pulty, stôl, stolička, skrinky, nízky čierny rozkladací gauč a pod.
Budova je nanovo zateplená, s bezpečnostnými dverami, s plastovými oknami z nerozbitného skla, prestrešením nad vchodom a oknami, klimatizáciou, dlažba v imitácii dreva.

Rozloha budovy je 3 x 6 mestrov čiže 18 m2, vydláždený priestor pred budovou je 30 m2 a je možné si ho aj oplotiť nap. zábradlím (predošlí vlastníci to tak mali).
Tento komerný priestor sa predáva aj s kompletným zariadením.
Možnosť využitia tohto priestoru aj na iné typy prevádzok napr. Kebab, predaj Bagiet, Mini potraviny, kaviarnička s posedením na terase, predajňa rôzneho tovaru, kaderníctvo, pedikúra, manikúra, kozmetický salón, masérske služby, kancelária a pod.
Pozemok, na ktorom je umiestnená budova a aj vydláždená terasa je vo vlastníctve mesta, ktorému sa platí prenájom pozemku.
Výhoda je nízký prenájom pozemku, nízke prevázkové náklady, dobre frekventované a dobre viditeľné miesto okoloidúcich hľavne do Lidla alebo do stávkovej kancelárie umiestnej len pár metrov od tejto budovy, možnosť umiestnenia reklamy na budove.

Cena je 20500 € a je konečná, neplatíte nič navyše.
V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver. Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.
Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.
Web makléra: www.fazikamiroslav.sk
Číslo zákazky FM1724