Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 403 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Roman Tokoš
romantokos@maxareality.sk
0905 313 979

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v Gbeloch

Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Gbely
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
180 m2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.11.2016
Aktualizované
04.01.2017
Roman Tokoš MAXA REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0905 313 979

Popis nehnutelnosti

Iba u nás Vám ponúkame na predaj tento veľký rodinný dom v Gbeloch. Dom prechádza kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli prestavané miestnosti, nové omietky, podlahové kúrenie, na prízemí krb, plastové okna, opravená strecha - nová IPA. Domm ôže slúžiť ako dvojgeneračný, pretože poskytuje dve samostatné bytové jednotky. To znamená, že dom sa dá zakúpiť dvomi rodinami, ktoré budú mať každá vlastný veľký byt. Ku každému bytu patrí pivnica. K spodnému bytu aj garáž. Každý byt poskytuje cca 93 m2 bytovej plochy. Jedná sa o trojizbové bytové jednotky. Pri dome je aj záhrada s rozlohou 300 m2, ktorú je možné získať za 4800,- €. Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 279 m2, ktorý sa dá ešte rozšíriť. Dom je zateplený a napojený na všetky IS.  Cena 113300 € Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 313 979 alebo na e-maile: romantokos@maxareality.sk. ID ponuky: 22204