Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 736 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Daniela Dobošová maklér
Ing. Daniela Dobošová
daniela.dobosova@bellavitaslovakia.sk
0902 849 249

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNY Predaj - Rodinný dom Galanta

Typ
Predaj
Mesto
Galanta
Ulica
Vajanského
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
128 m2
Celková plocha
128 m2
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
3
Pridané
28.02.2023
Aktualizované
01.03.2023
Ing. Daniela Dobošová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0902 849 249

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária BELLA VITA Slovakia Vám v EXKLUZÍVNOM zastúpení ponúka na predaj útulný rodinný dom blízko centra mesta.

Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2010. V tomto období bola vybudovaná aj prístavba k domu. Ide o samostatnú bytovú jednotku (garsónku).
Výmera pozemku 710m2.
Zastavaná plocha 128m2
Dispozícia domu: Vstupná chodba, kuchyňa prepojená s jedálňou s obývacou izbou, vstup do 2 samostatných izieb, kúpelka so sprchovým kútom + izba s kuchyňou so samostatným vchodom a kúpelkou. Pekná zastrešená terasa.
Na pozemku je sklad, na odkladanie záhradnej techniky, náradia, atdˇ a garáž, ktorá je prerobená na malú predajňu so samostatným vchodom a výkladom na hlavnú cestu.
Vykurovanie v dome je zabezpečené elektrickým kotlom, ktorý je ešte v záruke, v izbách sú radiátory. Ohrev vody zabezpeuje bojler. V dome je klimatizácia. Na pozemku je vrtaná studňa, ktorá zabezpečuje aj pitnú vodu. Kovaná brána na elektromotor s diaľlkovým ovládaním.
Náklady na bývanie sú 230€ za elektriku.
Záhrada je udržiavaná, s peknými okrasnými drevinami a už po jarnej údržbe.

Možnosť kúpy RD je aj prostredníctvom HÚ

U nás dostanete:
- kompletný servis pri predaji a kúpe nehnuteľnosti
- poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť
- pri exkluzívnych službách robíme služby naviac
- robíme všetko pre to aby sme bol stále lepší

Galanta je okresné mesto s bohatou infraštruktúrou a výbornou dopravnou dostupnosťou. Rýchlostná cesta R1 Trnava Nitra 8 km
Je východiskovou polohou do ďalších lokalít na západnom Slovensku, 20 min Trnava, 25 min Nitra, 10 min Sereď, 20 min Senec, 30 min Dunajská Streda