Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 272 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
iExteriér a záhrada

ZÁHRADA, KTORÁ UČÍ

Milan Bardun - 07.06.2015 - 1587
Ak si kladiete otázku, ako by mala vyzerať záhrada vašich snov, zamyslite sa nad tým, na čo vám bude záhrada slúžiť. Môžete v nej relaxovať, užívať si teplé slnečné lúče, pestovať obľúbené plodiny. No rozmýšľali ste nad tým, ako by vyzerala záhrada, ktorá učí?

 

ZÁHRADA HROU AJ POZNANÍM

Aká to je záhrada, ktorá učí? Čo od nej očakávať? Záhrada vás toho môže naučiť veľa o prírode a o tom, ako funguje. Dôležité je sa na ňu pozerať ako na hobby. Záhrada, ktorá učí, môže byť poňatá rôzne, či už vás naučí relaxovať v prírode, meditovať, cvičiť jogu, alebo poznávať rastliny. Využite  rôzne funkcie, ktoré záhrada ponúka, a spojte ich tak, aby ste mali zo záhrady aj psychický účinok, a aby bola vaša záhrada balzamom na myseľ. Ak ste fanúšikmi rôznych rastlín, bylín a drevín, prečo si o každej drevine, ktorú máte v záhrade, niečo nezistíte? Vyrobte si vlastné štítky, na ktoré napíšete latinský názov každej dreviny, ktorú v záhrade máte, a skúste sa tieto názvy naučiť. Naučte sa stromy rozoznávať podľa ich charakteristických znakov, farby kôry, tvaru listov či doby kvitnutia. Záhrada je ako kniha, ktorú sa musíte naučiť čítať.

spravte si zo záhrady miesto pokoja a naučte sa napríklad jogu

 

HRY V ZÁHRADE

Kto povedal, že musíte mať v záhrade altánok, časť s paradajkami a slnečníkom? Je to vaša záhrada a vy ju môžete využívať tak, ako chcete. Skúste ju vnímať ako miesto, kam sa môžete ísť hrať vy aj vaše deti. Uvažovali ste nad kútikom na šach? Stačí tak málo! Nájdite si v obchode pekný prírodný stolík s drevenými stoličkami a vyhraďte im na letnú sezónu útulné miesto v kúte záhrady, kde môžete s vašimi deťmi alebo návštevou hrať šach či dámu. Stavím sa, že nepoznáte nikoho, kto má v záhrade vlastný šachový stôl. Ak hrať šach neviete, naučte sa ho priamo vo vašej záhrade. Kúpte si maliarsky stojan s plátnom, ktorý môžete umiestniť tak, aby ste mali v zornom poli vaše obľúbené rastliny a naučte sa ich kresliť. Naučte sa kresliť v záhrade zátišia, hmyz či oblaky. Nejde vám kreslenie? Nevadí, záhrada vás to naučí. Kreslenie v záhrade je veľmi upokojujúce a vyrovná sa samotnej meditácii. Záhrada vašich snov je záhrada snov a ambícií, ktoré môžete vo svojej záhrade napĺňať a zlepšovať.

Záhrada je miestom pokoja a vy ju môžete poňať, ako len chcete. Záhrada hrou či záhrada, ktorá učí – medze sa fantázii nekladú. Zamyslite sa nad tým, aké hry v záhrade by vás bavili alebo vás niečím obohatili, aby ste mohli o svojej záhrade povedať „je to záhrada mojich snov“.