Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
iExteriér a záhrada

DOM SO ZÁHRADOU A JEHO 3 VÝHODY

Milan Bardun - 18.06.2015 - 2194
Mať dom so záhradou sa oplatí. Na aké rôzne účely ju využijete je už na vás. Niekoľko zaujímavých nápadov nájdete v článku.

 

1. BÝVANIE V PRÍRODE

V prípade, že vlastníte dom so záhradou, vaše bývanie bude mať oveľa väčšiu hodnotu a prinesie niekoľko ďalších výhod a príležitostí pre spokojné bývanie. Spojenie s prírodou je pre dnešných ľudí veľmi dôležité a práve dnes, vo svete technológií, je na nezaplatenie ľahnúť si na trávu vo vlastnej záhrade a sledovať okolitý život. Bývanie pre mladých, ktorí si zakladajú rodiny, je kľúčovým pre výchovu detí a prírodné prostredie má nesporne pozitívny vplyv na psychiku každého, kto záhradu využíva. Predstavte si pohľad na jabloň z vlastnej obývačky a jej červené jablká, ktoré ste si sami vypestovali.

 

2. SÚKROMIE V BYTE AJ V ZÁHRADE

Tak ako je dôležité súkromie doma v byte či dome, vzťah k vašej záhrade bude oveľa silnejší, keď ju budete chápať ako rozšírenie bývania. Dôležité je sa v záhrade cítiť rovnako pohodlne a dobre, ako sa cítite vo vlastnej obývačke či spálni. Nájdite si v záhrade miesto, ktoré bude len vaše. Zaobstarajte si vlastnú prútenú stoličku či pekné lehátko, na ktorom budete tráviť slnečné odpoludnia v spoločnosti obľúbených časopisov a šálky kávy. Vytvorte si tam malú vlastnú obývačku, do ktorej sa budete radi vracať. Pohodlné bývanie nemusí byť vyhradené medzi štyrmi stenami domu. Myslite neštandardne a spravte si z vlastnej záhrady pokračovanie pohodlnej obývačky bez televízoru.

spravte si v záhrade vlastný kútik

 

3. ZARIADENIE BYTU MIMO ŠTYROCH STIEN

Záhrada podporuje kreativitu. V záhrade sa fantázii medze nekladú a vy sa tu môžete vyhrať, ako len chcete. Široká škála drevín, letničiek, cibuľovín, trvaliek či ovocných stromov vám dáva veľké možnosti, ako si zariadiť záhradu tak, ako ste si zariadili napríklad obývačku, ale s tým rozdielom, že tu nekupujete nábytok, ale dreviny. Chápte záhradu ako ďalšiu miestnosť vášho domu, ktorú si môžete zariadiť. Nájdite zaľúbenie v rastlinách, kombinujte, vyberajte si farby a tešte sa celý rok z jedinečnej záhrady, ktorú ste sami vytvorili. Bývanie je hra a netýka sa len bytu či domu samotného.