Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
iExteriér a záhrada

BÝVANIE V ČUNOVE – PREČO ÍSŤ BÝVAŤ PRÁVE SEM?

Milan Bardun - 22.07.2016 - 1627
Dnešný trend sťahovania sa z Bratislavy sa rozmáha stále viac a viac a ľudia naďalej opúšťajú rušné ulice hlavného mesta. Uprednostňujú vidiek v dobrej dostupnosti miest, no s pokojom a šarmom dediny.

Tieto podmienky spĺňa Čunovo, mestská časť Bratislavy rozkladajúca sa pri maďarských hraniciach. Čunovo má vysoký potenciál a výhody oproti iným obciam. Aké? To sa dozviete v článku.

Cestovanie z Čunova bez ranných zápch

Ak poviete niekomu, že bývate v Čunove, môže si predstaviť nejakú oblasť ďaleko od centra. Čunovo však ďaleko nie je a je omyl si myslieť, že sa sem cestuje dlho. V porovnaní s ostatnými obcami, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi trendové – ako napríklad Malinovo, pri rannej ceste do práce z Čunova v zápche stáť nebudete. Problémom obcí v okolí Malinova je priveľký prísun obyvateľov a rozsiahle rozšírenie výstavby za veľmi krátky čas. Prístupové cesty do Bratislavy sú však kapacitne rovnaké, aké boli pred desiatimi rokmi, čo môže vyústiť až do hodinového státia v zápche počas rannej špičky či poobednej cesty späť domov. Bývanie v Čunove však neznamená ranné státie v dopravných zápchach a skoré vstávanie, ktoré by odradilo nejedného z nás.

 

príjemné rodinné prostredie len 25 minút od historického centra Bratislavy

 

Bývanie v Čunove znamená bývanie v Bratislave

Čunovo je mestská časť Bratislavy a dostanete sa sem veľmi pohodlne aj mestskou hromadnou dopravou z historického centra Bratislavy za necelých 25 minút. Okolie a prostredie Čunova je veľmi príjemné, s milou rodinnou atmosférou vhodnou pre rodiny s deťmi či starších občanov. Miestne reštaurácie ponúkajú chutné jedlá, príroda veľa možností na prechádzku a tiché záhrady miesto na relax. Ak hľadáte pokoj, no nechcete sa vzdať luxusu mesta, bývanie v Čunove bude pre vás a vašu rodinu, prípadne partnera, úplne ideálne.