Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
271 666 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľuboš  Michalík maklér
Ľuboš Michalík
lubos.michalik@domypreludi.sk
903374550

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÝ, MANDRE - PAG,na predaj krásny 2 izb. apartmán - zariadený

Typ
Predaj
Ulica
Mandre
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
55 m2
Celková plocha
66 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
31.01.2018
Aktualizované
24.09.2018
Cena 0,00 €
Ľuboš Michalík Domy pre ľudí s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj krásny 2 izbový apartmán na ostrove Pag v Chorvátsku, v meste Mandre. Apartmán má úžitkovú plochu 55,47m2 + terasa 11,05m2 v novovybudovanom apartmánovom dome z roku 2017. Apartmán je vzdialený 250m od pláže, kompletne zariadený a pripravený na užívanie. Celé zariadenie apartmánov je možné ponechať v cene 7 000€. : postele, kuchynskú linku, sedačku, skrine, stôl, stoličky, televízor, terasový nábytok a rôzne doplnky. Apartmán je 2 izbový, v jednej izbe je krásna veľká obývačka spojená s kuchyňou a v druhej sú postele, nachádzajú sa tu dve kúpeľne spojené s WC a krásna veľká terasa s posedením. Celý apartmán je plne klimatizovaný a prispôsobený pre počet osôb 4 + 1.
Súčasťou apartmánového domu je hotel, kde za určitý poplatok môžete využívať služby ako hoteloví hostia:
- recepcia,
- reštaurácia,
- bazén,
- vonkajšia jacuzzi,
- fitness,
- sauna,
- detská herňa,
- spoločná miestnosť s krbom.
Parkovanie je zabezpečené pri apartmánovom dome a je v cene.
Doprava je trajektom z mesta Zadar alebo zjazdom z diaľnice cez Paški most.

Cena apartmánu je 134 189€ (k cene sa pripočítava poplatok pre agentúru vo výške 1%vrátane zariadenia, provízie a DPH - možnosť odpočtu DPH). V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj služby ohľadne ďalšieho prenájmu.
V prípade záujmu:
Domy pre ľudí s.r.o.
Záhradnícka 46
821 08 Bratislava
domypreludi.sk