Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
267 142 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľubica Kouřilová maklér
Mgr. Ľubica Kouřilová
lubica@axisreal.sk
0903 780 555

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVOSTAVBA: 2-izb. byt, Chorvátsko pri mori, Rogoznica, Dalmácia

Typ
Predaj
Ulica
Rogoznica
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
45 m2
Celková plocha
45 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
02.08.2017
Aktualizované
13.07.2018
Mgr. Ľubica Kouřilová Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 780 555

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na predaj dva 2 izbové byty od rozlohy 45,40 m2 ku každému bytu je terasa od rozlohy 6,68 m2. V projekte Panorama, je umiestnených 17 bytových jednotiek dostupných cez tri vchody, z ktorých sa dva nachádzajú na úrovni terénu na severe a jeden na úrovni medziposchodia na juhu. Budova sa skladá zo suterénu, dvoch poschodí a podkrovia výšky cez 2 m. Panorama ponúka krásny výhľad a priezračné interiéry. Kolaudácia jún 2018.

STAV BYTU:
K bytu je povinné kúpiť parkovacie státie 10.000,- eur .
Vybavenie bytov:
Parkety – lepené na podlahu; zvukovo-izolačná membrána a hydroizolácia, keramické obkladačky – kamenné platne; zvukovo-izolačná membrána a hydroizolácia, podlaha na terase – kamenné platne; zosilnená hydroizolácia., KAMEŇ – obývačka, kuchyňa a jedáleň, PARKETY – spálne, KERAMICKÉ OBKLADAČKY – sanitárie , severné a východná fasáda – hliníkové konštrukcie, dvojnásobne izolujúce Sklo s plynom v medzi priestore, južné a západné čelo – trojnásobne izolačné sklo, strešné okná – „VELUX“, dvojnásobne izolačné sklo, vchodové dvere – plné krídlo, kovová konštrukcia, profily s prerušením tepelného mostu, vyplnené termoizoláciou. Všetky spoje krídel a zárubní alebo prahov sú utesnené. Zárubne a prahy majú zabudované prerušenie tepelného mostu v ráme, koeficient priepustnosti tepla celého otvoru najviac: U = 2,0 W/m2K.
MULTI SPLIT SUSTAV; jednotka vybavená: ventilátorom, dvojrýchlostným elektromotorom, meničom ohrevu s priamou expanziou freónu a na všetkých ostatných ochrannými, kontrolnými a regulačnými prístrojmi/jednotkami. Podlahové kúrenie – elektrické – v obývačke pod všetkými druhmi podláh (kameň, parkety, keramika). Ventilácia len vo WC a kúpeľni bez vonkajších otvorov (odpadový vzduch sa odvádza spoločnou vertikálou).

LOKALITA:
Objekt Panorama sa môže pýšiť lokalitou nielen z dôvodu, že sa nachádza v Srdci Dalmácie, v prekrásnej Rogoznici, ale aj preto, že je dostatočne veľkej nadmorskej výške a že sa z bytov Panoramy naskytuje otvorený výhľad na celé staré mesto a súostrovia, ale aj tak je vzdialená len niekoľko minút pešo od starého centra mesta, pláží, jazier a prístavu.